Genel Blog

11 Nisan Survivor eleme adayı kim oldu? Dün gecenin ikinci eleme adayı belli oldu!

25

11 Nisan Survivor eleme adayı kim oldu? Dün gecenin ikinci eleme adayı belli oldu!

Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışması bütün hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu için aleyhinde karşıya geldi. Ünlülerin büyük farkla kazandığı yarışmada Gönüllüler bir aday çıkarmak zorunda kaldı.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Gönüllüler dün de dokunulmazlık oyununu kaybetmiş ve birincil eleme adayı olarak Aleyna Gayretli’ı çıkarmışlardı. Survivor 2021’de dün akşam ikinci eleme adayı belirlendi. Muafiyet oyunu sonrası yarışmacılar ada konseyine geldi. Gönüllüler oyunu kaybetmeleri sebebiyle bir ad çıkardı. Hanzade ikinci eleme adayı oldu. Hanzade yaptığı açıklamada, “Çember zaten daraldı. Şu anki ismimin çıkmasına şaşırmıyorum. Açıkçası bir hayli istediğim bir pota olacak. Benim için sürpriz olmadı diyebilirim.” dedi. Salı günü SMS birincisi bir aday daha çıkaracak ve adaya veda eden ad muhakkak olacak.

6073edb4bf214405a4e67fdc

PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de çeyrek final öncesinde yarışmacılar, sembolleri kazanmak için bireysel olarak çaba etti. Kadınlarda kazanan Aleyna Kalaycıoğlu, erkeklerde ise Reşat oldu. Aleyna, cezalı olduğu için ödülden faydalanamadı. Onun için Aleyna Çalışkan da ödülden yararlanamadı. İki yarışmacıdan birer cezaları eksilmiş oldu. Aleyna’nın seçtiği ikinci ism Steven oldu. Reşat ise ödül için Poyraz ve Dora’yı seçti.

2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk olarak oynanan dokunulmazlık oyunu parkurunda yarışmacılar, ellerinde bıçaklar ile ipleri kesmeye çalıştı. Rakibine parkurda fark atan Ünlüler, yalnızca iki karşılaşmayı kaybettiği muafiyet oyununu 10-2 skorla kazandı.

Bir önceki yazımız olan Teşkilat 6. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle! başlıklı makalemizde teşkilat, teşkilat 11 nisan 2021 ve teşkilat 6. bölüm tek parça hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.