Genel Blog

2 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali!

25

2 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali!

Gelinim Mutfakta final telaşı yaşanırken elenen ve birinci olan ad merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 2 Nisan 2021 haftanın birincisi ve elenen ismi kim oldu? sorusuna cevap arıyor. Geçen haftanın birincisi ve altın bileziğin sahibi Ayten olurken, Dudu sıhhat problemleri sebebiyle yarışmadan elenen ad olmuştu.

Bir haftanın sonunda dört gelin mutfakta en yüksek puanı olmak için çabaladı ve  5 altın bilezik için en iyi tabağı dışlamak için uğraştı Gelinler Kaynanalar puan durumu değerlendirmesi yaparak haftanın birincisini ve elenen ismini belirlemeye çalıştı.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta elenen ve birinci olan ismini belirledi. Haftanın finalinde bir kişi yarışma veda ederken kaynanaların verdikleri puanlarına tarafından son durum muhakkak oldu.

Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altını şampiyon gelin Ayten oldu.

Haftanın en yüksek puanını alıp 10 bin TL değerindeki 5 bileziğin sahibi Esra oldu.

Gelinim Mutfakta’da haftanın finalinde elenen gelin adayı ise Aysun oldu.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN FİNALİ PUAN DURUMU

Ayten: 80

Seda:

Esra: 81

Aysun:

Bir önceki yazımız olan Doya Doya Moda kim elendi, kim gitti, 2 Nisan haftanın birincisi kim oldu? başlıklı makalemizde doya doya moda 18 eylül izle, doya doya moda iddaa kim kazandı ve doya doya moda son bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.