Genel Blog

3 Günde 4 Kilo Verdiren Ot Diyeti

166

3 Günde 4 Kilo Verdiren Ot Diyeti

Uğur: Haftada 3-4 kilogram. Günce kalori: 600 Kcal
Lifli besinlere dayalı bu rejim yeşilliklerle bile destekleniyor. Bu diyette acıkınca tüketilebilecek bir tane husus eli nimetli su. Su dışında herhangi bir makule meşrubat kesinlikle yasak.
Genel tıpkı diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler aracılığıyla yeğleme edilmeyen bu bağan kalorili rejim tekrarlı adına uygulanmamalıdır.
BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ
1. GÜN
Sabah : Buğday, yulaf kadar tahıllarla müstahzar besinler. Öğle : Hemen yeşil yapraklı sebzelerden oluşan eli nimetli peynirli salata. Akşam Ezanı : Haddinden Fazla beş altı tereyağında pişirilmiş mantar hastalığı, avokado, zeytin ve yeşil sebzelerden oluşan salata.

2. GÜN
Sabah : Buğday, yulaf kabilinden tahıllarla hazırlanmış besinler. Öğle : Sadece yeşil yapraklı sebzelerden oluşan bereketli peynirli salata. Akşam Ezanı : Çokça beş altı tereyağında pişirilmiş mantar hastalığı, avokado, zeytin ve yeşil sebzelerden oluşan salata.
3. GÜN
Sabah : Buğday, yulaf üzere tahıllarla mücehhez besinler. Öğle : Hoppadak yeşil yapraklı sebzelerden oluşan artağan peynirli salata. Akşam : Haddinden Fazla bir iki tereyağında pişirilmiş mantar hastalığı, avokado, zeytin ve yeşil sebzelerden oluşan salata.

Etiket yeşil yapraklı sebzelerden oluşan diyet programı lifli besinlerle lacerem zayıflayabilirim? semere ve sebze ağırlıklı zayıflama listesi kilogram yüklemek manzara değil diyenler için zayıflama programı kilogram veremiyorum diyenler perhiz listesi 600 kalorilik zayıflama programı Diyetisyenler ışığında basitleşmek üzere neler yapmalıyım? basitleşmek üzere bilirkişi görüşleri

Yoruma kapalı.