Genel Blog

4 Mayıs Survivor Kim Elendi 2021 Ünlüler 17. hafta SMS sıralaması Oy sonuçları Exxen

25

4 Mayıs Survivor Kim Elendi 2021 Ünlüler 17. hafta SMS sıralaması Oy sonuçları Exxen

Bilgiyo – Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler SMS sıralaması halk müziği oylamasıyla birlikte bu akşam belirli oldu. 4 Mayıs 2021 Survivor SMS sıralaması! Exxen Survivor Ünlüler SMS sıralaması ne oldu? Survivor kim elendi? Survivor yeni bölümde Ünlüler SMS birincisi açıklandı ve onun söylediği isimle birlikte haftanın 3. eleme adayı belirli oldu. Sonrasında haftanın eleme adayları arasından bir birey, SMS …

Bilgiyo – Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler SMS sıralaması ırk oylamasıyla birlikte bu akşam muhakkak oldu. 4 Mayıs 2021 Survivor SMS sıralaması! Exxen Survivor Ünlüler SMS sıralaması ne oldu? Survivor kim elendi? Survivor yeni bölümde Ünlüler SMS birincisi açıklandı ve onun söylediği isimle birlikte haftanın 3. eleme adayı muhakkak oldu. Ardından haftanın eleme adayları arasından bir kişi, SMS sıralaması ile Survivor 2021’e veda etti. Haberimizden Survivor 2021 17. hafta SMS sıralamasını takip edebilirsiniz.

Survivor Ünlüler SMS sıralaması

5) Melis
4) Merve
3) Sergen
2) Batuhan
1) İsmail

SURVİVOR ’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor 2021 ’de dokunulmazlık oyunlarını Gönüllüler takımı kazanmıştı. Bu yüzden Ünlüler takımı iki eleme adayı dışlamak zorunda kaldı. 1. eleme adayı Sergen, 2. eleme adayı ise Merve oldu. Bu akşam açıklanan SMS birincisi İsmail Balaban, 3. eleme adayı olarak Melis’i söyledi.

SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor Türkiye ’de merakla beklenen bir konu da bu hafta SMS birincisi kim olacak idi. Survivor 2021’de Ünlüler takımında Cumartesi akşamı yapılan seyirci oylamasında öteki takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak oylamayı ilk olarak tamamlayan İsmail Balaban oldu.

SURVİVOR ’DA KİM ELENDİ?

Survivor ’da bu akşam yapılacak eleme konseyi ilgiyle bekleniyordu. Bu haftanın eleme adayları Sergen, Merve, Melis oldu. Bu isimler arasında asgari oyu bölge Melis Sezer, Survivor 2021’den elendi.

Survivor’da kim elendi? Bu soru, çok sayıda TV8 ve Survivor izleyicisi göre merak ediliyor. Survivor, 4 Mayıs 2021 tarihli son bölümünde bir isim yarışmaya veda etti. Exxen.com Survivor sms sonuçları Exxen Survivor oy sıralaması listesi. Acun Ilıcalı’nın SMS sıralaması sonuçlarına göre yaptığı açıklamada bir yarışan, Exxen Survivor sms sıralaması Survivor Ünlüler sms sıralaması exxen.com Survivor şampiyonu olma hayallerini Dominik’te bırakarak geri dönüş yoluna çıktı. Peki Survivor 17. hafta SMS sıralamasında kim gitti? Survivor SMS sıralaması birincileri kimler oldu? İşte 4 Mayıs Salı akşamı Survivor SMS sıralaması ve ayrıntıları…

exxen.com Survivor oy sıralaması, Exxen Survivor SMS sıralaması, yarışmanın 4 Mayıs – 5 Mayıs tarihli yeni bölümü arkasında en çok merak edilen konuların başında geliyor. Cumartesi ve pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunlarının peşinde belirlenen 2 eleme adayıyla birlikte, son eleme adayının da belirlendiği ada konseyinde, bu üç ad arasından bir yarışmacı elendi. İlk olarak eleme adaylarıyla kısa bir söylev gerçekleştiren Acun Ilıcalı, peşinde Survivor oy birincisini açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın SMS sıralaması açıklamasına tarafından, Survivor ünlüler takımının oy birincisi İsmail Balaban oldu. Haftanın son eleme adayının ismini açıklayan  Survivor İsmail, ekip arkadaşlarından Melis ismini söyledi.

Exxen Survivor SMS Sıralaması 4 Mayıs Link

SURVİVOR 17. Hafta SMS Sıralaması

Survivor SMS sıralaması birincisi Batuhan’ın ad söylemesiyle birlikte üç eleme adayı da belirli oldu. Üçüncü ve son cefa adayıyla da kısa bir konuşma yapan Acun Ilıcalı, bütün Türkiye’nin ilgiyle beklediği açıklamayı yaparak Survivor’dan elenen ismi duyurdu.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI

birazdan

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor ’da irtibat ödülü takımlara kadar çeşitlilik gösteriyor. Bu akşam Ünlüler takımı kazanırsa bir dakikalık video çekimini Instagram ’dan paylaşabilecekler. Gönüllüler takımı kazanırsa biri aileden edinmek üzere seçtikleri iki kişi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecek. Hem bir dakikalık video çekimini Instagram ’dan paylaşabilecekler.

AVANTAJI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor ’da iletişim oyunu öncesinde üstünlük oyunu için Ünlüler takımı Batuhan ve Melis, Gönüllüler takımı Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu ile parkura çıktı. Bayrak yarışında şampiyon Ünlüler takımı tercih şansını kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dominik ’in en uzun nehri üstüne kurulu parkurda yarışmacılar, bütün engelleri aştıktan sonradan iki ayrı atış yapmaları gerekiyordu. Önce bola denilen iki ucunda topu çubuğa takılı duracak şekilde atılması, ardından iki büyük halka atışı vardı. Oyunda Ünlüler takımı önde iyi başlayıp üç farkı yakaladı. Ardından Gönüllüler farkı kapatıyor, Ünlüler bitmiş açıyordu. İki ekip için de fazla önemli olan iletişim oyununu 10-6 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımının üst üste kazandığı 4. İletişim oyunu oldu.

Bir önceki yazımız olan EXXEN Survivor SMS SIRALAMASI 4 Mayıs 2021 Survivor Kim Elendi, Gitti? başlıklı makalemizde exxen survivor sms, exxen survivor sms sıralaması ve exxen survivor sms sıralaması 16 şubat 2021 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.