Genel Blog

5333 Formülü İle Zayıflamayı Deneyin

144

5333 Formülü İle Zayıflamayı Deneyin

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Hilal Kaya’nın kilo problemi olan hastalarını otama ettiği formül ”Sayarak Zayıfla-5333” şimdi herkesin ulaşabileceği bir kitap namına sunuluyor.
Dr. Alem Kayaç’nın 2000 yılından beri uyguladığı formül ”Sayarak Zayıfla-5333” kitabı ile henüz haddinden fazla kişiye ulaşarak, obeziteye karşı bilinçlenme sağlanıyor.

Kilo problemi olan hastalara tıpkısı beslenme bilinci inşa etmek için, herhangi bir hangi kadar hastaların kilo ahiz problemi, beden kütle indeksi ayrımlı olsa de 5333 formülü infaz etmek hiçbir keyif riski taşımıyor.
Sayarak Zayıfla ”şaşırtıcı” tıpkısı şekilde çokça pratik, ve cevap veren tıpkısı formül. Bu formülün kalorisi kısıtlıymış üzere görünse dahi, pizzasından lahmacununa bir nice yiyecek belli sınırlar içerisinde formüle uydurulabiliyor.
Her rızık grubundan alınması gereken limit belirleniyor ve günlük limitin planlanması öğreniliyor.
Kilo problemi olan hastaların hangi yediğinin bilincinde olmasını sağlayan 5333 formülü hastanın doyma miktarı ve üzeri kütle indeksine göre, bilcümle caize grupları hür kıymetlendirilmek amacıyla, +1 yahut -1 şeklinde azaltılıp çoğaltılabiliyor.

Nedir bu 5333 formülü?
 

5333 formülünün birinci sayısı günce alınması müstelzim tahılı, ikinci sayısı hitit, üçüncü sayısı sütü ve dördüncü sayısı üstelik meyveyi bel ediyor.
Yani söz gelişi 5333 formülü uygulanmak istendiğinde o periyot süresince 5 modül tahıl grubundan, 3 tane et grubundan, 3 sunum benzen grubundan ve 3 sunum semere grubundan yiyebilir anlamına geliyor.
Kilo atfetmek uğruna bire bir haddinden fazla kişinin ortamında çıkmak zorunda kaldığı ticari yöntemler, haddinden fazla bağan kalorili, tek yönlü diyet modelleri veya zayıflatıcı taraf etkileri olan gâh ilaçlar, mütenevvi tansık bantlar, masaj aletleri, perhiz kampları, ile kilogram veriliyor fakat yanında hem muhtelif esenlik problemleri yaşanıyor hem bile bu yöntemler bırakılır bırakılmaz hep kilolar bitirme itmam ansız alınıyor.
İç hastalıkları Uzmanı Dr. Alem Kaya’nın sayarak zayıfla yönteminin amacı kilogram-boy ve yaş grubu parametrelerini kullanarak kitapta bahsettiği zayıflama formüllerinden akıllıca olanı belirleyerek aşındırmak saatlerini sevinçli tıpkısı oyuna dönüştürmek.
Kalori hesaplarıyla değil, ayrımsız rejim yöntemiyle değil matematikle kurumak…
Günlük menüleri özgürcesine, istenildiği şekilde planlanarak ve tek kefaret reçetesi olmadan yemeye okazyon tanımak.
Sayarak Zayıfla-5333’ün içerisinde hastaların zayıflama başarıları, deneyimleri, kilogram problemleri olan hastalar amacıyla aşındırmak tarifleri üstelik kayran alıyor.

 

 

Etiket Perhiz 5333 formülü 5333 formülü ile değersizleşmek Dr. Hilal Kaya Dr. Hilal Kaya 5333 formülü sayarak zayıfla

Yoruma kapalı.