Genel Blog

8 Mayıs dogecoin beklentisi nedir? Elon Musk SNL 8 Mayıs ’ta ne olacak?

24

8 Mayıs dogecoin beklentisi nedir? Elon Musk SNL 8 Mayıs ’ta ne olacak?

Bilgiyo – Dogecoin niçin yükseliyor. 8 Mayıs beklentisi Dogecoin fiyatında yükselmeye niçin oluyor. Peki 8 Mayıs’ta ne olacak diye merak ediyorsanız ilk kez DogeFather olarak kendini duyuru eden milyarder iş adamı Elon Musk’un SNL şovunda ne olacak sorularının yanıtını haber detayın inceleyeceğiz. İşte Dogecoin (DOGE) inceleme ve yorumları sizlerle. Dogecoin’in fiyatı geçtiğimiz aylarda kayda değer ölçüde arttı. …

Bilgiyo – Dogecoin niçin yükseliyor. 8 Mayıs beklentisi Dogecoin fiyatında yükselmeye neden oluyor. Peki 8 Mayıs’ta ne olacak diye merak ediyorsanız ilk önce DogeFather olarak kendini duyuru eden milyarder meslek adamı Elon Musk’un SNL şovunda ne olacak sorularının yanıtını haber detayın inceleyeceğiz. İşte Dogecoin (DOGE) analiz ve yorumları sizlerle.

Dogecoin’in fiyatı geçtiğimiz aylarda kayda değer ölçüde arttı. Bu yazıda Dogecoin’in niçin yükseldiğine bir göz atacağız. Geçtiğimiz ay her tarafında Dogecoin fazla trend oldu. Dogecoin fiyatı, birkaç hafta önce 0,05 dolardan bütün zamanların en yüksek seviyesi 0,45 dolara fırladı. bununla beraber, yakın zamanda, Dogecoin bütün zamanların en yüksek rallisinden sonradan 0,16 dolara geriledi ve peşinde her tarafta 0,44 dolara yükseldi. Yatırımın böylesine patlayıcı bir geri dönüşüyle, halk müziği yatırım yaparak kar almak istiyor. Bu yazıda Dogecoin fiyatının niçin yükseldiğine bir göz atacağız.

Dogecoin, orijinal olarak 2013 yılında oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Doge, genel ırk/meslekten olmayanlar için kripto para birimi kavramına dostça bir antre gerçekleştirmek için yapı edildi ve peşinde ‘eğlenceli ve cana yakın’ bir marka imajı vardı. DOGE’un yüzü, DOGE mem olarak popüler hale gelen köpek Shiba Inu idi. Kelimenin bütün anlamıyla bir ‘meme kripto para birimi’ haline geldi. İlk yıllarda hiç kimse DOGE’un bugün olduğu dek değerli olacağına inanmıyordu.

aynı zamanda, Dogecoin, çevresindeki topluluk sebebiyle popülaritesini artırdı. Dogecoin, kripto dünyasında hemen hemen kült güya bir statüye sahiptir. Elon Musk gibi popüler ünlüler de Dogecoin’i destekledi ve etrafta şakalaştı. DOGE, her şeyden çok, dünya çapında milyonlarca insan arasında blockchain teknolojisi ve kripto para biriminin değeri ve önemi hakkında farkındalığın yayılmasına asistan oldu. Bugün Dogecoin, en popüler kripto para birimlerinden biri haline geldi.

Dogecoin Niçin Yükseliyor?

3 Mayıs ve 4 Mayıs’ta son birkaç gün içinde Doge’nin fiyatı 0,37 dolardan 0,44 dolara çıktı, bu da yalnızca 2 gün içinde yüzde 18’lik bir çoğalma anlamına geliyor. Bunun arkasındaki esas sebep, Elon Musk’ın yakında SNL’ye konut sahipliği yapacak olması ve Tweet’lerden birinde gösteride Dogecoin’i gündeme getirebileceğinden bahsetmişti. İnsanlar, Doge hakkında konuşacağını ve fiyatı artıracağını umarak, Elon Musk ile 8 Mayıs SNL şovu beklentisiyle Dogecoin satın alıyorlar.

Dogecoin 100 Dolara Ulaşabilir mi?

Fiyatlardaki bu dek seri artışla birlikte, çoğu birey Dogecoin’in 100 dolar değerine ulaşıp ulaşamayacağını merak etmeye başladı. Oysa, Doge’nin fiyatı hakkında düşünürken dikkate alınması gereken bir sürü şey var. Birincisi, enflasyonist bir bozuk para, yani ölümsüz bir arzı var ve her yıl milyarlarca madeni para basılıyor, bu nedenle talep arttıkça arz da artıyor, bu da fiyatları uzun vadede düşürecektir.

Bir De, Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum gibi madeni paraların tersine bir amaçla yapılmadı, bu yüzden yalnızca şaka bir para birimidir ve bütün paranızı şakadan yapılan bir para birimine belirlemek riskli olabilir. Bugüne değin basılan 110 milyardan artı Doge var ve eğer fiyat 100 dolar olursa, bu Doge pazarını 18 trilyon dolar civarında yapacaktır oysa bu, en gelişmiş ülkelerin bile GPD’sinden daha fazladır. Yani, öyle mümkün olmayan Doge 100 dolara ulaşacak. Sen konu hakkında daha derinlemesine okuyabilir burada . Doge ve kripto para birimleri hakkında daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan ABD Doları Kazanımları Durursa Altın Fiyatları Patlama Yapar! başlıklı makalemizde altın dolar, altın dolar fiyatı ve altın dolar paritesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.