Genel Blog

9 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali!

97

9 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali!

Gelinim Mutfakta final telaşı yaşanırken elenen ve birinci olan isim merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 9 Nisan 2021 haftanın birincisi ve elenen ismi kim oldu? sorusuna yanıt arıyor. Geçen haftanın birincisi ve altın bileziğin sahibi Ayten olurken, Dudu sağlık problemleri nedeniyle yarışmadan elenen isim olmuştu.

Bir haftanın sonunda dört gelin mutfakta en yüksek puanı edinmek için çabaladı ve 5 altın bilezik için en iyi tabağı çıkarmak için uğraştı Gelinler Kaynanalar puan durumu değerlendirmesi yaparak haftanın birincisini ve elenen ismini belirlemeye çalıştı.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta elenen ve birinci olan ismini belirledi. Haftanın finalinde bir birey müsabaka veda ederken kaynanaların verdikleri puanlarına tarafından son koşul kesin oldu. Buna tarafından;

Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altını kazanan gelin Ece oldu.

Haftanın en yüksek puanını alıp 10 bin TL değerindeki 5 bileziğin sahibi Ayten oldu.

Gelinim Mutfakta haftanın finalinde ise elenen gelin adayı olmadı. Seda Sayan bu hafta kimseyi göndermiyorum dedi ve Pazartesi günü Dudu’nun programa katılacağını açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Koronavirüse yakalanan Zeki Çetin entübe edildi başlıklı makalemizde coronavirus yakalanan çocuklarda görüldü uzman isimden kritik uyarı cnn türk, coronavirus yakalanan çocuklarda görülmeye başlandı griple karıştırmayın cnn türk ve coronavirus yakalanan ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.