Genel Blog

9 Şubat EDHO neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yok mu? EDHO 182. yeni bölüm ne zaman?

36

9 Şubat EDHO neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yok mu? EDHO 182. yeni bölüm ne zaman?

EDHO yeni bölüm ne vakit? EDHO niçin yok? EDHO 182. birim fragmanı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Heyecanla peşine düşüp takip edilen son bölümün ekrana gelmesinin arkasından gözler fragmana çevrildi. Fakat Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni birim fragmanı demin yayınlanmadı. Yeni bölüm bu akşam ATV yayınlama akışında yer almıyor. Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile bu akşam televizyon ekranlarında yer almayacak. 9 Şubat ATV yayın akışına tarafından; Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisinin heyecanla beklenen bölümünün gelecek hafta sevenleriyle buluşacağı bildirildi. Peki, Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni birim bugün yok mu? 9 Şubat EDHO yeni bölüm niçin değil? Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne süre?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) BU AKŞAM NIÇIN DEĞIL?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam ekrana gelmeyecek. ATV yayın akışı içerisinde Naklen yayınlanacak Fenerbahçe A.Ş. – Medipol Başakşehir karşılaşması var. Kupa günlüğü ve maç bu Salı günü saat 20.45’de Ülker Stadyumu’nda oynanacak ve ATV’de yayınlanacak!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) YENİ BÖLÜM NE SÜRE?

Yapımın demin yeni bölüm fragmanı yayınlanmazken dizilerin gelecek hafta ekranlara yeni bölümleriyle geri dönmesi bekleniyor. Henüz konuyla ilgili yayıncı kuruluş tarafından bir yorumlama ise bulunmuyor.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı, yok mu? EDHO 9 Şubat Salı neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? başlıklı makalemizde Başakşehir, edho ve fenerbahçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.