Genel Blog

A Bootable USB

100

A Bootable USB

A Bootable USB programı, bilgisayarınıza USB girişinden takılan flash diskleri kullanarak Windows Vista, 7 ve sonrası işletim sistemlerini kurmak isteyenlerin faydalanabilecekleri ücretsiz bir boot diski kamu uygulaması namına müstahzar ve işini az çok iyicene tıpkısı şekilde yaptığını söyleyebilirim. Hem kurulum gerektirmemesi hem dahi çok aceleci müteharrik bir yapıya cemaat olması sayesinde kullanırken benzeri an evvel Windows kurulumuna intikal yapabileceğinizi de söyleyebilirim.

Programın esas kullanım amacı, günümüzde her an kaybolmaya başlayan DVD yararlanma alışkanlıkları veya DVD sürücünün bozulması üzere hallerde kullanıcıların taşınabilir USB disklerini Windows kurulumu üzere kullanabilmeleri üzerinde kurgulanmış. Böylelikle özgün Windows diskinizi kaybetmiş olsanız bile biricik yapmanız gereken değme Windows kurulumunu bootable formatta USB diskinize kovmak ve henüz sonraları bilgisayarınızı baştan başlatmak olacaktır.

Programla tıpkısı kafa diski görüntülemek istediğinizde ilk namına USB diskin kontrol edilmesini sağlayabiliyor, formatı uygun değilse programın içerisinden formatlayabiliyorsunuz. Peşi Sıra ISO dosyanızı seçmeniz ve onu da denetim ettirerek uygunluğunu onaylatmanız mümkün.

Tam amal ve kontroller tamamlandığında A Bootable USB’yi hemen başlatabiliyor ve temel diskinizin yaratılmasını sağlayabiliyorsunuz. Seçenekler bölümü ise tıpkısı birçok tafsilatlı değer ile az buçuk henüz özelleştirilmiş tıpkı mebde diski kabul etmek üzere kullanılıyor.

Eğer elverişli tıpkısı saksı diski halk programı arıyorsanız ücretsiz namına verilen A Bootable USB’ye ayn atmadan geçmeyin.

İndir

Yoruma kapalı.