Genel Blog

Adını Feriha Koydum neden yok? Adını Feriha Koydum yayından kaldırıldı mı? Adını Feriha Koydum yayından neden kaldırıldı?

24

Adını Feriha Koydum neden yok? Adını Feriha Koydum yayından kaldırıldı mı? Adını Feriha Koydum yayından neden kaldırıldı?

Adını Feriha Koydum dizisi, başrollerini Vahide Perçin, Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy ve Metin Çekmez‘in paylaştığı Show TV’nin 2011 yapımı aşk, drama dizisidir. 2. sezonun sonunda sözleşmesi dolan başrol oyuncusu Hazal Kaya diziden ayrılmıştır ve diziye Çağatay Ulusoy yalnız devam etmiş ve Adını Feriha Koydum bitmişti. Dizi, Dikte’in Yolu ismi ile ekran hayatına devam etti.Bugün Show TV’de Adını Feriha Koydum yayınlanmadı. Bunun üstüne seyirciler Adını Feriha Koydum neden değil?Adını Feriha Koydum yayından neden kaldırıldı? Adını Feriha Koydum yayından kaldırıldı mı? merak etti.

ADINI FERİHA KOYDUM NEDEN YOK?

Adını Feriha Koydum hafta içi her gün saat 12:30’da ekrana geliyordu. Lakin bugünden itibaren Show TV’de 11:45’te Turgay Başyayla İle Tat Yolculuğu’nun tekrarı ve saat 14:00 Bir Şansım Olsa programının tekrarı yer alıyor. Adını Feriha Koydum’un ise saati değişti.

ADINI FERİHA KOYDUM SAAT KAÇTA?

Show TV yayınlama akışına bakıldığı süre Adını Feriha Koydum dizisi hafta içi her gün saat 06:00’da Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

ADINI FERİHA KOYDUMKONUSU NE?

Kapıcı Zehra’nın kızıyla olan hayalleri ve kızının üniversite sınavında ülkenin seçkin üniversitelerinden birini burslu olarak kazanması ve bundan sonra içine düştüğü şahsiyet bunalımı ele alınıyor.

Feriha okulun birincil gününde gece hayatında kendine yer edinmiş bir ailenin ‘Gecelerin Veliahtı’ lakaplı oğluyla Emir Sarrafoğlu raslantı karşılaşır. Bu karşılaşmadan sonradan onun ilgisi hoşuna giden Feriha, kendini onlara zengin bir ailenin kızı olarak tanıtır. Yalanından dönemez. Bundan daha sonra anne kızın hayatla mücadelesi geri dönüşü olmayan bir savaşa döner.

Bir önceki yazımız olan Uyanış: Büyük Selçuklu 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış: Büyük Selçuklu 21. bölüm fragman izle! Canlı izle! başlıklı makalemizde hasan sabbah, melikşah ve nizamülmülk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.