Genel Blog

Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer

147

Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer

Ağda sonrası sivilce kuşkusuz maruf; Ağda işlemi sırasında kıl köklerinin çığlık tıpkısı biçimde yerinden çekilmesi bölgeyi uyararak sivilce oluşumuna neden olabiliyor. Ağda sonrası sivilce bittabi beğenilir Kadinay.Net sizler amacıyla araştırdı.

Ağda Sonrası Sivilce Pekâlâ Bedii..

Ağda yapmanın arz nazik cilde hasarlarından birisi sonrasında cildin tırmalama olmasından kaynaklı oluşan sivilcelerdir! Fakat bu sorunu sivilce öncesi alacağınız tedbirlerle ortadan kaldırmanız mümkündür.

Ağda sırasında Sivilce Engel Olmak İçin;

Ağda kaynaklı oluşan sivilceleri ortadan buyurmak amacıyla bildirme ongun yöntemlerden biri, ağda öncesinde ve sırasında soğuk kompreks yapmaktır. Bunların yanı sıra urba namına pamuklu ürünleri yeğleme etmelisiniz. Cildin terlemesini engel olmak üzere pamuklu kumaş kullanımı arttırılmalıdır. Tıpkı gayrı öneri ise ağda öncesi peeling çalışkan eğin şampuanı kullanmaktır. Bu işlemi tıpkısı havlu sebebiyle ılık akarsu ile ıslatarak uygulaya bilirisiniz. Bu sayede geberik deriden kurtulur ve ciltteki çok çatı uzaklaştırabilirsiniz.

Ağda sonrası oluşan Sivilceleri kılmak için ise;

Oluşan sivilcelerin genişlememesi için sivilce oluşan bölgeye banko elle dokunmayınız. Şayet dokunursanız sivilceler yayılır. Eğer ağda sonrası sivilceleriniz oluştuysa, bire bir süre havuza girmeyiniz. Duş alırken ise küvet adına ayakta duş almayı tercih edin. Çok antrenman yapıp terlememeye dikkat gösterin. Terlemeniz sivilce bölgesini şiddetlendirir ve yayar. Ağdadan sonraki dolaşma peeling aktif vücut şampuanı ile fazla bastırmadan yıkayınız. Tahrişi ahzetmek amacıyla itici kompreks uygulayın sivilce oluşan bölgelere. Ve cildinizin gelgel alabileceği kıyafetler giymeye dikkat gösterin.

Kimlik ağda Ağda sonrası sivilce Ağda sonrası hizmet Ağda sonrası sivilce tedavisi Ağda sonrası sivilcelere tılsım Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer Ağda sonrası oluşan sivilceler Ağda sonrası alerji Ağda sonrası alerji lacerem mazbut Ağda sonrası alerji tedavisi

Yoruma kapalı.