Genel Blog

Ahmet Maranki Kiraz Diyeti 2010

147

Ahmet Maranki Kiraz Diyeti 2010

Bilindiği üzere meyvelerden yeryüzü gür şekilde müstefit olmak için mevsiminde bezdirmek ehemmiyet arzediyor. Uzmanlar bu konuyu herhangi bir fırsatta sile getirmektedirler.
Ahmet Maranki’nin yorumuna bakarak eğer vücuttaki hastalıklardan kurtulmak istiyorsanız önceki toksinlerden kurtulmanız ve kanınızı temizlemeniz grekiyor. İşta eksiksiz üstelik bu noktada kiraz devreye giriyor. Çünkü toksinlerden arınmanın sunu bol yollarundan biri dahi Haziran ve Orak Ayı aylarında yapılabilecek olan kiraz diyetidir. Özellikle ayın çekicilik kuvvetinin sağlam olduğu 6-7-8 (okumuş ayın on dördü) ve 20-21-22 (münasebetsiz ayın on dördü) Temmuz tarihlerinde bu diyetin uygulanması tavsiye mektubu edilmektedir. .
Ahmet Maranki Kiraz Diyetinin Ayrıntıları: Kiloso 60-70 arası olanlar 500-100 gram arası; kiloso 70+ olanlar ise sabahleyin öğle vakti ve akşam öğünlerinde 1000 gr kirz tüketebilirler. Bu diyete üç gün bitmeme edilecektir. Rastgele öğünde en beş altı 3 fincan yeşil öz veya sair bitki çayları ile PH seviyesi erdemli alkali sular bereketli bol tüketilmelidir. Bitki çaylarının içine tatlandırıcı yerine çiçek balı dışında birşey kullanılmayacaktır.

Haddinden Fazla şekerli ve deneyli olan Napolyon türü kirazlar yerine, basit ve sarımtırak, henüz natürel olan kiraz türlerini yeğleme etmekte fayda var. Kiraz Diyetinin daha etken olması için, detoksa başlamadan eski üç dolaşma aşağıdaki gıdaları tüketmemeye ilgi göstermelisiniz:
Kızartma, tavuk eti, mütemerkiz azık, yağız çay, beyaz zehir ekmek.
Şayet bu diyeti esasen uygulayacaksanız iki detoks arasında da bu ayrıntıya özen etmelisiniz.

Etiket maranki kiraz diyeti 2010 kiraz diyeti 2010 ahmet maranki kiraz diyeti 2010 kiraz detoksu 2010 2010 kiraz diyeti kiraz rejimi maranki kiraz detoksu2010 maranki 2010 kiraz diyeti ahmet maranki 2010 kiraz diyeti 2010 maranki kiraz diyeti kiraz detoksu kuşkusuz yapılır ahmet maranki kiraz detoksu 2010 kiraz diyeti elbette yapılır ahmet maranki kiraz diyeti kiraz detoksu kiraz diyetinin faydalari kirazın faydaları 3 devir ahmet marankinin kiraz diyeti haziran 2010 ahmat maranki 2010 kiraz diyeti maranki haziran kiraz detoksu kirazın tarihçesi

Yoruma kapalı.