Genel Blog

Aile Arasında filmi nerede çekildi? Aile Arasında nerede çekildi?

21

Aile Arasında filmi nerede çekildi? Aile Arasında nerede çekildi?

Aile Arasında filminin çekim yerinin neresi olduğu araştırılıyor. Fikret ile eşinin arası bozulmuş ve ayrılmışlardır ve Fikret, Solmaz ile tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, ailesi hakkında yalan söylediği Adanalı erkek arkadaşı Emirhan ile evlenmek istemektedir. Fikret’e Solmaz’ın güvenlik müdürü babası rolünü yapması önerge edilir. Aile arasında yapılması düşünülen düğün, damadın ailesinin isteğiyle büyür. Hayatının rolünü canlandırmak durumunda kalan Fikret’in hikayesinin anlatıldığı Aile Arasında filminin çekim yeri haberimizde!

Aile Arasında filmi nerede çekildi?

26 Ağustos 2017’de çekilen Aile Aralarında filminin geçtiği yerler merak ediliyor. Aile Aralarında filmi İstanbul, Adana gibi illerde çekildi. Aile Aralarında filminin çekildiği yerler aralarında İstanbul’un Silivri ve Beyoğlu ilçeleri yer almaktadır. İstanbul çekimleri Silivri’de hazırlanan sette gerçekleştirildi. Bir bölümü de Adana’da çekildi. Aile Aralarında filminin büyük bir bölümü Adana’da çekildi. Kimi sahneleri de İstanbul’un Cihangir semtinde çekilen film, eğlenceli bir aile komedisi.

AİLE ARASINDA OYUNCU KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Teşkilat bugün var mı? 2 Mayıs 2021 Teşkilat saat kaçta? Teşkilat yeni bölüm ne zaman? başlıklı makalemizde deniz baysal, seo haber ve teşkilat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.