Genel Blog

AirDroid

22

AirDroid

Android cihazınızda olan biten her ayrıntıyı bilgisayarınızın ekranından görüntülemenizi karşılayan AirDroid, Android kullanıcılarının uzun zamandır seçim ettikleri gözde uygulaması. Milyonları aşan indirme sayısıyla gün geçtikçe yeni özellikleri bünyesine katan bu tatbik ile telefonunuza gelen mesajları cevaplamanız, sosyal medya hesaplarını görüntülemeniz ve telefon fonksiyonlarına dair aklınıza gelen her şeyi kontrol etmeniz olası.

Sıkıntı cihazına bağladığınız telefonunuz sizin erişemeyeceğiniz bir noktadaysa, WhatsApp mesajlarınızı bilgisayar klavyenizden cevaplamak istiyorsanız, dosya aktarımı veya güya senkronizasyon ayarlarını telefonunuza dokunmadan gerçekleştimrek istiyorsanız AirDroid bu işlemleri gerçekleştirmenizi sağlıyor.

AirMirror güncellemesi ile mobil cihazınızın görüntüsüni PC için en ideal şekilde sunan AirDroid bu işi gün geçtikçe daha iyi yapmaya başladı. Android kullanıcısıysanız bu uygulamayı indirmeniz size önemli bir uygulama kolaylığı sağlayacaktır.

İndir

Bir önceki yazımız olan R-Studio başlıklı makalemizde dosya kurtarma yazılımı, format geri alma ve sabit sürücü kurtarma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.