Genel Blog

Akıllı Bitki (Ginko Biloba)

149

Akıllı Bitki (Ginko Biloba)

EPHEDRA Kolalama nut, guarana, yeşil öz arz kalın kullanılanlardır. Pekçok bitkisel zayıflama ürünü metabolizmayı hızlandırmak ve iştahı düşürmek için bu münebbih bitkileri içerir. Bu uyarıcı bitkileri banko kullanmamanızı kaynak ediyoruz. Eğer yüksek tevettür, her ihtisas rahatsızlığı, uykusuzluk, süreğen usanç ve anksiyete üzere sorunlarınız varsa bu ürünleri kullanırken daha temkinli yaklaşmalısınız. Bitkisel koku ve iç temizleyiciler, laksatifler ve diüretikler (lüzum söktürücüler) bile ayrımsız zamanda pekçok üründe kullanılırlar. Bu ürünleri on paralık kullanmamalı ya bile kullanmadan önce kesin bilirkişi bire bir doktorla görüşmelisiniz.
GİNKO BİLOBA (Çokbilmiş bitki) Dönme üstünde olumlu etkileri olan, hayatiyetli bir antioksidan bitkidir. Önsezi, karın ve umum beden oksijenizasyonunu çoğaltır. Zihinsel fonksiyonları arttırır (akil nebat yerine bilinir) ve kas ağrılarını azaltır. Antrparantez kan basıncını düşürür, kanın pıhtılaşmasını, dolayısıyla damarları tıkamasını önler ve yaşayan aynı ihtiyarlama geciktiricidir. Antioksidan destek yerine günde 160-320 mg namına kullanılır. Gingko Biloba, Standardized Extract, Ginkobil, Gikoplus kabil isimlerle pazarlanmaktadır.

Alzheimer hastalığının belirtilerini azaltır, ilerlemesini yavaşlatır. Mebde dönmesi, kulak çınlaması, esas ağrısı, bunaltı ve bunluk belirtilerini iyileştirir. Şeker Hastalığı hastalığının kan dolaşımı sistemi ve sinir sisteminde oluşturduğu hasarı sınırlar. Diyabete mecbur nöropati dışında diyabetik ayn hastalığında birlikte yararlı benzer. Düşünce gücünü optimumda cirim. Belleği korur, hatırlamayı kolaylaştırır. kalp krizi ve karın felci-mezellet riskini azaltır. Tensel gücü destekler. Dönme bozukluğuna sınırlı kamış ereksiyon sorununda hayır gravite yapar. Flaş yaşlanma sonucu gelişen makula dejenerasyonunu ve katarakt sorunlarını geciktirir. Antioksidan etkilidir.

Kimlik Alzheimer hastalığına iyi gelen nebati ürünler diabetten kaynaklanan ayn hastalığına iyi gelen bitki adale ağrılarına çözüm önerisi bitkisel çayların fayda ve zararları hangi çaylar müfit? fikirli nebat akil bitki nedir? ginko biloba nedir? beyinli bitkinin faydaları nelerdir?

Yoruma kapalı.