Genel Blog

Akıncı canlı izle! ATV Akıncı 14. yeni bölüm canlı izle! Akıncı yeni bölümde neler olacak? Akıncı 14. yeni bölüm fragmanı izle!

37

Akıncı canlı izle! ATV Akıncı 14. yeni bölüm canlı izle! Akıncı yeni bölümde neler olacak? Akıncı 14. yeni bölüm fragmanı izle!

Akıncı, NTC Medya imzalı, yönetmeliğini Veli Çelik’in yaptığı, senaryosunu Hakan Kandal’ın kaleme aldığı aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Akıncı yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı merak edildi. Akıncı 15. bölüm fragmanı çıktı mı? Akıncı yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Akıncı canlı izle! Akıncı fragmanı izle!

AKINCI CANLI İZLE!

AKINCI 15. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Akıncı dizisi bugün 2 Nisan Cuma 14. bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümün ardından gelecek bölüm fragmanı yayınlanacak.

AKINCI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Nergis son anda Akıncı’nın müdahalesiyle Köksal’ın tuzağından kurtulur. Bu tuzağı ona kuranlar kimlerdir? İstanbul’da ise yeni ve fazla güçlü bir savaşçı şehrin altını üzerine getirmeye başlamıştır. Kor-Han! Cevdet ise Londra’dan döndüğünde Nergis’e yapılan saldırıyı araştırmaya başlar. Nergis’e bu tuzağı kuran Aylin ve Köksal ise Cevdet’in kendilerine yaklaşmaması için harekete geçer. Cevdet, Gizli Yapı’nın tüm adamlarının öldürüldüğünü öğrenir. Bu işin peşinde Acı Getirenler’in olduğunu bilmemektedir. Onu fazla daha kötü bir sürpriz beklemektedir. Kor-Han ise Akıncı’yı tüm ülke önünde ölümcül bir savaşa ziyafet eder. Akıncı hayatında karşılaştığı en kuvvetli düşman karşısında ne yapacaktır?

Akıncı canlı izle! ATV Akıncı 14. yeni bölüm canlı izle! Akıncı yeni bölümde neler olacak? Akıncı 14. yeni bölüm fragmanı izle!

AKINCI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Nergis Emiroğlu, senin inat edip gittiğin bu yol güvenli olmayan…”

Akıncı Kor-Han’a karşısında yaptığı hayatının en büyük savaşından güç da olsa şampiyon çıkmayı başarmıştır. Fakat Fatih, onu ve ailesini fazla içten etkileyecek bir kayıpla karşılaşacağını az önce bilmemektedir.

Fatih yaşanılan bu büyük acıdan dolayı kendini suçlamaktadır. Akıncı olarak en sevdiği varlıklardan birini koruyamamıştır. Nergis ise az kalsın aynı durumdadır. aniden tüm dünyası başaşağı olmuş, hayatta artık kimsesiz kaldığı mükemmel bir trajedi yaşamıştır. Fatih’in ve Nergis’in yaşadığı bu büyük acıların ardında tek bir örgüt vardır. Acı Getirenler!

Cevdet ise ona yapılan işlem sonucunda her şeyini kaybetmiştir. Peşindekilerden kurtulmak için İstanbul’un en derinlerine iner. Artık yalnızdır ve intikamını edinmek için her şeyi yapacaktır. Fatih yeni bir karar alır. Ve bu yolda Fatih’i hiçbir güç durduramayacaktır.

AKINCI OYUNCU KADROSU

Şükrü Özyıldız – Fatih/Akıncı

Büşra Develi – Nergis

Yıldıray Şahinler – Cevdet

Tolga Tekin – Orhan

Erkan Bektaş – Kemal

Didem İnselel – Aylin

Sermet Yeşil – Köksal

Müge Boz – Beste

Berrin Arısoy – Meryem

Berrak Hacer Kuş – Hacer

Ayça Erturan – Filiz

Yılmaz Bayraktar – Cüneyt

Atakan Hoşgören – Murat

Serhan Onat – Yağız

Savaş Yüksek Dağ Başar – Taner

Deren Talu – Didem

Ercü Turan – Lucas

Data Aydoğmuş – Yeliz

Selin Çuhadaroğlu – Beyza

Öykü Su Okur – Duygu

Kubilay Yılmaz

Yunus Destebaşı

Bir önceki yazımız olan Ramo 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo son bölümde neler oldu? Ramo 38. bölüm izleme linki! Ramo 38. bölüm fragmanı izle başlıklı makalemizde ramo 38, ramo 38 bölüm fragmanı ve ramo 38 fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.