Genel Blog

Akıncı canlı izle! ATV Akıncı yeni bölüm canlı izle! Akıncı 7. yeni bölümde neler olacak?

21

Akıncı canlı izle! ATV Akıncı yeni bölüm canlı izle! Akıncı 7. yeni bölümde neler olacak?

Akıncı, NTC Medya imzalı, yönetmeliğini Veli Çelik‘in yaptığı, senaryosunu Hakan Kandal’ın kaleme aldığı aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Akıncı yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı merak edildi. Akıncı 8. bölüm fragmanı çıktı mı? Akıncı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akıncı canlı izle! Akıncı fragmanı izle! Akıncı canlı izle!

AKINCI CANLI İZLE!

AKINCI 8. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Akıncı dizisi bugün 12 Şubat Cuma 7. bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümün peşinde gelecek birim fragmanı yayınlanacak.

Akıncı canlı izle! ATV Akıncı yeni bölüm canlı izle! Akıncı 7. yeni bölümde neler olacak?

AKINCI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

”Yalvarmanın işe yaramadığı zamanlar vardır…”

Akıncı’yı kovalarken kaza yapan Kemal hastanede yaşam mücadelesi verirken gizlediği gerçekler açığa çıkar. Köksal, Lukas’ı ele geçirecekken ortaya meydana çıkan Cüneyt dengeleri bozar. Köksal yakalandığını düşünürken geçmişine dair beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Nergis, Cüneyt’in şüpheli hareketlerini görüntülerken elindeki bilgileri emniyetle paylaşma konusunda kararsızdır. Lukas meselesinin çözülmesi Cevdet’i rahatlatırken, Nergis de babasının reel yüzüyle tanışır. Nergis’in elindeki görüntüleri olmak isteyen Cüneyt bir plan yapar ama beklemediği sorunlarla karşılaşır. Cüneyt’in planı Nergis ve Fatih’in yakınlaşmasına sebep olur. Birlikte ülke gündemine bomba gibi düşen bir haberin ihbarına giderler.

Akıncı canlı izle! ATV Akıncı yeni bölüm canlı izle! Akıncı 7. yeni bölümde neler olacak?

AKINCI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Senin hayatında hiç heyecan hiç macera değil”

Yücel’in ölümünün gerisinde hem Kemal hem Akıncı bu infazın ardındaki kimin olduğunun peşine düşerler. Nergis, elindeki kanıtla Cüneyt’i köşeye sıkıştırmaya başlar. Kemal ise Cüneyt’in kimlere çalıştığını öğrenmeye çalışır. Amerika’dan gelen Türk bir profesör ülke gündemini meşgul ederken Cevdet profesörü ortadan kaldırmak için Gizli Yapı’dan emir alır. Ama önündeki en büyük engel Akıncı’dır. Akıncı, profesörü kurtarmak için harekete geçerken kendisini hiç beklemediği bir tuzağın içinde bulur.

AKINCI OYUNCU KADROSU

Şükrü Özyıldız – Fatih/Akıncı

Büşra Develi – Nergis

Yıldıray Şahinler – Cevdet

Tolga Tekin – Orhan

Erkan Bektaş – Kemal

Didem İnselel – Aylin

Sermet Yeşil – Köksal

Müge Boz – Beste

Berrin Arısoy – Meryem

Berrak Hacer Kuş – Hacer

Ayça Erturan – Filiz

Yılmaz Bayraktar – Cüneyt

Atakan Hoşgören – Murat

Serhan Onat – Yağız

Savaş Yüksek Dağ Başar – Taner

Deren Talu – Didem

Ercü Turan – Lucas

Data Aydoğmuş – Yeliz

Selin Çuhadaroğlu – Beyza

Öykü Su Okur – Duygu

Kubilay Yılmaz

Yunus Destebaşı

Bir önceki yazımız olan Ramo 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo son bölümde neler oldu? Ramo 32. bölüm izleme linki! Ramo 32. bölüm fragmanı izle başlıklı makalemizde ramo dizi karakterleri, ramo konusu ve ramo yeni bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.