Genel Blog

Akıncı dizisi Güneş karakteri ne rolünde? Hira Koyuncuoğlu kimdir, kaç yaşında?

24

Akıncı dizisi Güneş karakteri ne rolünde? Hira Koyuncuoğlu kimdir, kaç yaşında?

Her Cuma ekranlara gelen Akıncı dizisi kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Dizinin kadrosuna katılan isim en son İstanbullu Gelin dizisinde karşımıza çıkan Hira Koyuncuoğlu.

AKINCI DİZİSİ GÜNEŞ KARAKTERİ KİMDİR?

Hira Koyuncuoğlu’nun Akıncı dizisindeki rolü Komiser Yardımcısı Güneş Erden olacak. Dizide komiser Güneş’i canlandıracak olan ad, keyifli, güler yüzlü ve problemleri çözme konusunda çözümlemeli zekaya sahip bir kişiliğe hayat verecek. Kısa zamanda ise Kemal ve ekibiyle o kadar çok olayın aydınlanmasında önemli bir rol oynayacak.

602f7e6e70380e1e4005b4ad

Polis akademisinden birincilikle mezun olmuş, 5 sene Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ödev yapmış başarılı polis Güneş, dizide Erkan Bektaş’ın canlandırdığı Kemal Müdür’ün en güvendiği takım arkadaşlarından biri olacak. Yücel Komiser’in vefatından sonradan emniyetteki oyuncu kadrosu da bu nedenle daha da büyümüş olacak.

602f7e6470380e1e4005b4ab

HİRA KOYUNCUOĞLU KİMDİR?

İstanbullu Gelin dizisiyle tanıdığımız Hira Koyuncuoğlu, 1995, Yalova doğumludur. Kadir Has üniversitesi mezunu Koyuncuoğlu, 2012 yılında Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizisiyle oyunculuğa adım attı. Çoğu dizide rol alan oyuncu son olarak Akıncı dizisine transferi ile konuşuldu.

HİRA KOYUNCUOĞLU DİZİLERİ

Adını Feriha koydum Emir’in Yolu

O Yaşam Benim,

İstanbullu Gelin

602f7ee970380e1e4005b4af

Bir önceki yazımız olan Duru Olmak 19 Şubat’ta Yayına Giriyor başlıklı makalemizde belgesel, duru olmak ve n?khet duru hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.