Genel Blog

Akıncı final mi yapacak, bitecek mi? Akıncı dizisi neden final yapıyor? Akıncı ne zaman bitecek?

22

Akıncı final mi yapacak, bitecek mi? Akıncı dizisi neden final yapıyor? Akıncı ne zaman bitecek?

ATV'nin fantastik dizisi Akıncı final yapıyorATV’nin inanılmaz dizisi Akıncı final yapıyor

Yaz aylarına girerken bir fazla dizi final kararı alarak ekrana veda etmeye başladı. Bu kervana ATV’nin NTC imzalı sevilen dizisi Akıncı da katıldı. Ekranlara süratli giriş yapan dizi, 4 bölüm sonra yayınlama hayatını sonlandıracak. Peki, Akıncı ne süre bitiyor? Akıncı final bölümü tarihi kesin oldu mu?

AKINCI BİTİYOR MU? FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Akıncı dizisi final yapan diziler kervanına katıldı.

Son bölümlerinde bir çok oyuncunun veda etmesiyle de gündeme gelen Akıncı dizisinin final bölümü belirli oldu. 16. bölümü ile ekranlara gelecek olan Akıncı dizisi 20. bölümde ekranlara veda edecek.

Akıncı final mi yapacak, bitecek mi? Akıncı dizisi neden final yapıyor? Akıncı ne zaman bitecek?

AKINCI DİZİSİ KONUSU NE?

Fatih yakışıklı ve dürüst olan idealist bir Tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun olduğu gün, karşısına babasının görev arkadaşı olduğunu söyleyen Orhan çıkmış ve Fatih’e hiç bilmediği aile tarihiyle ilgili gerçekleri açıklamıştır; Fatih’in babası Osmanlı soyundan gelen bir ‘Akıncı Beyi’dir ve bir suikast girişimi sonucunda şehit edilmiştir. Yüzyıllardır zaman gelen bu kutsal görevi artık Fatih sürdürecektir. Fatih, yıllar içinde Orhan’ın yardımıyla eğitilir ve ülkesine karşısında tehdit yaratıcı her türlü suç örgütüne karşısında savaş açar. Gündüzleri sıra dışı bir eğitim anlayışıyla tarih öğretmenliği yaparken, geceleri taktığı maskeyle gerçek kimliğini gizleyerek Akıncı görevini üstlenir. Yaptığı operasyonlarla, günden güne bir halk müziği kahramanına dönüşür.

Akıncı’nın operasyonlarından büyük zarar görebilen karanlık güçler, onun ortadan kaldırılması için harekete geçerler. Bu sırada emniyet güçleri de büyük bir ırk desteğine sahip olan ve tek başına adaleti sağlamaya çalışan Akıncı’nın peşindedir. Nergis, yıllardır Akıncı’nın reel kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan başarılı bir gazetecidir. Akıncı; bir görevde karşısına meydana çıkan Nergis’in hayatını kurtarır. Nergis’in kiraladığı evin, Fatih’in ailesine ait olduğu anlaşılınca, ikilinin yolları baştan kesişir. Akıncı’nın gerisinde olan özel harekât polisi komiser Cüneyt de yıllar önce Nergis’e âşık olmuş oysa aşkına karşılık bulamamıştır. Bu süreçte, Nergis’le derece derece yakınlaşan Fatih’in bilmediği bir şey vardır; ülke çapındaki bütün bu kötülüklerin sorumlularından biri de Nergis’in babası Cevdet’tir. Tüm bunlar yaşanırken Akıncı, bir yandan ülkesini korumaya çalışacak, bir yana babasının intikamı için çaba edecek, bir yandan da imkânsız bir aşka yelken açacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs yok mu, final mi yaptı, neden başlamadı, geç mi başlıyor? Bir Zamanlar Kıbrıs hangi gün? başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm ve bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.