Genel Blog

Akrep 10. bölüm full izleme linki! Akrep son bölüm tek parça full izle! Akrep 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16

Akrep 10. bölüm full izleme linki! Akrep son bölüm tek parça full izle! Akrep 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Aslı Melisa Uzun ve Beril Pozam gibi oyuncuların yer aldığı Star TV’nin sevilen dizisi Akrep bu akşam 10. bölümüyle ekranlara geldi. tekrar seyircileri çok heyecanlandıran bir bölümle ekran karşısına gelen Akrep de sular durulmadı! İşte, Akrep 10. bölüm full izleme linki! Akrep son birim tek parça full izle! Peki, Akrep 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AKREP SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

STAR TV AKREP DİZİSİ SON BIRIM FULL KESİNTİSİZ TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ…

Canice gecesinin görüntülerinin Hacer’in eline geçmesi ile köşeye sıkışan Ferda, ‘Akrep’in yeni bölümünde bütün kozlarını masaya sürecek. Aras’ın kendisine sırtını dönmesi ile tamamen yalnız kalıp köşeye sıkışan Ferda, bir yanlamasına Hacer’i sırrını kimseyle paylaşmaması için iknaya çalışırken öteki yanlamasına rakibine karşı bir koz bulabilmek için çalışmaya başlar.

Ceza gecesinin yegane tanığına ulaşmaya başaran ama adamın ölümüne engel olamayan Perihan büyük bir hayal kırılığı yaşarken; Ferda yaptığı itirafla annesini şoke eder. Hacer ise izlediği görüntülerin arkasında Berna’yı Ferda’nın öldürdüğünden emin olarak polise açıklama vermeye karar verir. Ameliyatının ardındaki sağlığına kavuşan İpek’le Şahin aralarında sürpriz bir gelişme yaşanırken, babası ve teyzesinin ilişkisini öğrenen Duru ise Aras’la ilgili kritik bir kararın eşiğine kazanç.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor Adil Hoca Öldü mü? Reha Özcan Mucize Doktor'dan ayrıldı mı? Reha Özcan diziden neden ayrıldı? başlıklı makalemizde adil hoca neden yok, mucize doktor ve reha ?zcan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.