Genel Blog

Akrep 9. bölüm full izleme linki! Akrep son bölüm tek parça full izle!

48

Akrep 9. bölüm full izleme linki! Akrep son bölüm tek parça full izle!

Akrep kadrosu ve konusu ile büyük alkış topluyor. Son bölümün arkasında izleyiciler, Akrep son birim tek parça full izleme linkini araştırmaya başladı. İşte, Akrep son bölüm tek parça full izleme linki ve Akrep 9. bölüm full izleme linki!

AKREP SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

STAR TV AKREP 9. BIRIM İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

Ferda’nın cinayetin arkasından gizli gizli çektiği ve Aras’ın Berna’yı suya attığı görüntüleri içeren harici disk Perihan’ın adeta kara kutusu olan, Hacer’in eline geçer. Hacer’in görüntüleri izlediğini fark eden Ferda onu korkutma etmeye çalışsa da Hacer’in bambaşka planları vardır. Ne Ferda’ya pabuç bırakacak ne de Perihan’ı üzmesine izin verecektir! Köşeye sıkışan Ferda, sonraki adımını planlarken; Fikret’in de cinayetle ilgili bir görgü tanıdığına ulaştığını öğrenerek iki ateş aralarında kaldığını ayrım eder.

Duru’nun, babası ve teyzesi arasındaki ilişkiyi öğrenmesi Ferda’nın bütün cephelerde köşeye sıkışmasına ve paniklemesine sebep olur. Gerçeği öğrenen Duru, Merve’ye hesap sorarak bu ilişkiden haberi olup olmadığını sorgular. Kızını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Ferda, gözünü karartarak elindeki bütün kozları masaya sürer.

Ferda, bütün cephelerde köşeye sıkışmışken Perihan’ın kendisine karşı kurduğu plandan bütünüyle habersizdir. Perihan, ikisinin bir şeyler bildiğinden belirli harekete geçer! Bir yana da katiyen kızım olarak kabul etmeyeceğim dediği Ferda’nın terk ettiği kızı Ayşem üzerine kurduğu planı tıkır tıkır işlemektedir.

Fikret ise görgü tanığını kullanarak cinayetin ortaya çıkmasına çabalarken büyük bir şok yaşar.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 48. bölüm full izleme linki! Mucize Doktor son bölüm tek parça full izle! Mucize Doktor 49. bölüm fragmanı izle! başlıklı makalemizde mucize doktor 17 aralık 2020, mucize doktor 24 aralık 2020 ve mucize doktor 43. bölüm tek parça hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.