Genel Blog

Akrep canlı izle! Star TV Akrep 17. yeni bölüm canlı izle! Akrep son bölümde neler oldu?

33

Akrep canlı izle! Star TV Akrep 17. yeni bölüm canlı izle! Akrep son bölümde neler oldu?

Star TV ekranlarında başlayan Akrep dizisi izleyicilerin beğenisini topluyor. Konusu ile uyarı çeken dizi, başarılı oyunculuk performansları alkış toplarken Akrep dizisi oyuncuları kimler, Akrep konusu ne merak edildi. Akrep oyuncuları kimler, konusu ne? Akrep 18. bölüm yeni birim yayınlandı mı? Akrep 18. birim fragmanı yayınlandı mı?

AKREP CANLI İZLE!

AKREP SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferda, Ahmet’in karanlık yüzünü kızı Ayşem’e uygulamak için kurduğu planla amacına ulaşır. Ferda, kendisinden sakladığı babasının Ahmet olduğunu söyler ama Ayşem kim olduğunu yeni öğrendiği babasına tepki göstererek kaçıp gider. Ahmet, ortadan kaybolan kızının yerini öğrenebilmek için Ferda’yı köşeye sıkıştırır.

Duru, Hakan’ın borcunu kapatmak için kumarhaneye gider. Duru’yu kameradan izleyen Aras, kumarhaneyi polis basınca Duru’yu dar odaya saklar. Aras’ın bebek Can hakkındaki şüpheleri devam ederken, ikilinin birbirlerinin gözlerinde gördükleri aşk onları her yerde yakınlaştırır! Onları emniyet odasındaki monitörden izleyen Ferda, eline geçen fırsatı kaçırmayacaktır…

Az Kalsın bir rahat kara kutu olan Hünkar, baskı günler geçiren eski dostu Perihan’ın bir sözüyle yanında gelerek evin havasını değiştirir. Duru ve Şahin, kendi anneleri gibi benimsedikleri eski dadıları Hünkar’ın gelişine fazla sevinir. Hünkar, ipleri eline alıp evde yeni bir harmoni kurarken; Perihan’ın düşmanlarına aleyhinde da yeni kalkanı haline kazanç.

Akrep canlı izle! Star TV Akrep 17. yeni bölüm canlı izle! Akrep son bölümde neler oldu?

AKREP OYUNCU KADROSU

Demet Akbağ : Perihan Emgen

Evrim Alasya : Ferda

Bekir Aksoy : Fikret Gürsoy

Yusuf Çim : Aras

Beril Pozam : Ayşem

Aslı Melisa Uzun : Duru Gürsoy

Demet Gül : Hacer

Müge Su Şahin : Merve

Taha Baran Özbek : Şahin Gürsoy

Esila Umut : İpek

Ahsen Türkyılmaz : Ece

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 1. bölümde neler oldu? Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde camdaki kız, camdaki kız 1. bölüm fragmanı - 2 ve camdaki kız dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.