Genel Blog

Akrep canlı izle Star TV! Akrep 9. yeni bölümde neler olacak? Akrep son bölümde neler oldu? Akrep 8. son bölüm full kesintisiz izle!

35

Akrep canlı izle Star TV! Akrep 9. yeni bölümde neler olacak? Akrep son bölümde neler oldu? Akrep 8. son bölüm full kesintisiz izle!

Akrep dizisi geçen haftadan itibaren her Perşembe saat 20:00’da Star TV ekranlarında olacağını duyurdu. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Bekir Aksoy gibi oyuncuların yer aldığı Akrep dizisi bu hafta 9. bölümüyle ekranlara gelecek. Peki, Akrep yeni bölümde neler olacak? Akrep son bölümde neler oldu? İşte Star TV Akrep yeni bölüm canlı izleme linki ve Akrep son birim full kesintisiz tek parça izleme linki!

AKREP YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

STAR TV AKREP YENİ BÖLÜM CANLI İZLE!

Bu hafta herkesin ilgiyle beklediği disk, evin hizmetçisi Hacer’in eline geçecek! Peki, Hacer bu diskle ne yapacak?

AKREP SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

AKREP SON BÖLÜM FULL İZLE STAR TV!

Sekizinci bölümde köşeye sıkışan Ferda, şeytanca planını uygulamaya koyuyor. Annesi Perihan kadar Berna’nın öldüğü geceyle ilgili sorgulanan Ferda, şimşekleri Fikret’in üstüne çekmek için akıllıca bir saldırı yapacak. Fikret, cinayet gecesiyle ilgili delil bulmak için çalışırken, İpek’in kalp ameliyatı, ailenin sorunlarını bir kenara bırakıp bir araya gelmesine vesile olacak.

Karısının katilinin sevgilisi olduğu gerçeğiyle yüzleşen Fikret, ortaya dışında tutmak için elinden geleni yaptı. Lakin, Ferda cinayetle ilgili üstünde toplanan şüpheleri dağıtabilmek için bütün zekasını kullandı! İpek’in ameliyatı başarılı geçti!

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizideki konak ve çiftlik nerede? başlıklı makalemizde bir zamanlar çukurova, bir zamanlar çukurova çiftlik nerede ve bir zamanlar çukurova hangi şehirde çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.