Genel Blog

Akrep nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi ilde, ilçede yapılıyor?

126

Akrep nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi ilde, ilçede yapılıyor?

Star TV’nin sevilen dizisi Akrep‘in nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Akrep nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor?

AKREP DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV’nin beğenilen dizilerinden Akrep dizisi İstanbul‘da çekilmektedir. Akrep dizisi İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alan film platolarında gerçekleştiriliyor. Dizinin bazı sahnelerinin Büyükçekmece gölünde bazı sahnelerinin de Kocaeli Darıca‘daki dizi platolarında çekildiği de aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

AKREP HANGİ KANALDA, NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Akrep her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

Akrep nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi ilde, ilçede yapılıyor?

AKREP SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferda’nın cinayetin arkasından el altından çektiği ve Aras’ın Berna’yı suya attığı görüntüleri içeren harici disk Perihan’ın neredeyse kara kutusu olan, Hacer’in eline geçer. Hacer’in görüntüleri izlediğini ayrım eden Ferda onu tehdit etmeye çalışsa da Hacer’in öbür planları vardır. Ne Ferda’ya kundura bırakacak ne de Perihan’ı üzmesine izin verecektir! Köşeye sıkışan Ferda, sonraki adımını planlarken; Fikret’in de cinayetle ilgili bir adap tanıdığına ulaştığını öğrenerek iki ateş aralarında kaldığını fark eder.

Duru’nun, babası ve teyzesi arasındaki ilişkiyi öğrenmesi Ferda’nın bütün cephelerde köşeye sıkışmasına ve paniklemesine sebep olur. Gerçeği öğrenen Duru, Merve’ye hesap sorarak bu ilişkiden haberi olup olmadığını sorgular. Kızını kaybetme tehlikesi ile karşısında karşıya kalan Ferda, gözünü karartarak elindeki tüm kozları masaya sürer.

Ferda, bütün cephelerde köşeye sıkışmışken Perihan’ın kendisine karşısında kurduğu plandan tamamen habersizdir. Perihan, ikisinin bir şeyler bildiğinden belli harekete geçer! Bir yana da katiyen kızım olarak kabul etmeyeceğim dediği Ferda’nın terk ettiği kızı Ayşem üzerine kurduğu planı tıkır tıkır işlemektedir.

Fikret ise adap tanığını kullanarak cinayetin ortaya çıkmasına çabalarken büyük bir şok yaşar.

AKREP OYUNCU KADROSU

Demet Akbağ : Perihan Emgen

Evrim Alasya : Ferda

Bekir Aksoy : Fikret Gürsoy

Yusuf Çim : Aras

Beril Pozam : Ayşem

Aslı Melisa Uzun : Duru Gürsoy

Demet Gül : Hacer

Müge Su Şahin : Merve

Taha Baran Özbek : Şahin Gürsoy

Esila Umut : İpek

Ahsen Türkyılmaz : Ece

Yoruma kapalı.