Genel Blog

Akupunktur İle Nasıl Zayıflanır

137

Akupunktur İle Nasıl Zayıflanır

Akupunktur İle Lacerem Zayıflanır. Akapunktur’un zararları, Akupunktur Elbette Yapılır, meragınızı gıdermek namına sizler amacıyla bu makaleyi araştırdığımız ara sıra kaynaklardan derleyip huzurlarınıza paylaştık.Algın aynı vücut yemeden içmeden bedii zevahir için değil bire bir zamanda keyif zarfında çokça önemlidir. Enerjik benzeri dirim amacıyla yarar sağlayıcı akupunktur benzeri zamanda zayıflamayı bile sağlıyor.

Bizlerin kilo almasının esas nedeni olan, tagaddi alışkanlıklarını değiştirmesi hiçte yalın kat değildir. Normalde perhiz yaparken oluşan ve yeryüzü sonunda diyeti bırakmaya bozukluk olan halsizlik, midede yanma ve tahammuz, sarrafiye ağrısı ve kelle dönmesi, ellerde titreme, stres ve sinirlilik berhava kabilinden mesail akupunkturla bu arada namevcut evet. Yeni tagaddi alışkanlıklarının edinilmesi sırasında, akupunktur hastaya çokça iri kolaylıklar sağlar. Şişmanlık ve akupunktur üzerine sorularımızı Dr.Emre Çiçek yanıtlıyor…
Obezite (şişmanlık) nedir? Obezite bilcümle dünyaca kabul edilen benzeri hastalıktır; yaşam kalitesini ve süresini zıt yönde etkileyen, birçok hastalığa çağrılık çıkaran, yüzyılımızın yeryüzü koca keyif sorunlarındandır. Obezite gövde yağ miktarının sağlığı bozacak miktarda artmasıdır. Enerji dengesinin bozulması sonucunda ortaya çıkar. Kefaret, egzersiz ve genler erke dengesini oluştururlar. Erke alımının, tüketiminden henüz aşkın olduğu durumlarda erke dengesi bozulmaktadır.
Obezite duygu, şeker hastalığı, efdal gerilim, faziletkâr kolesterin, solunum rahatsızlıkları, karaciğer yağlanması, akciğer, mafsal ve öd kesesi hastalıkları kabil birçok hastalığın altında yatan nedendir. Bunun yanında buhran, toplumsal ayrımcılık, gurur algısında arıza (kendine güvensizlik) gibi suratsız etkileri da vardır.
Obeziteyi oluşturan faktörler nelerdir? Fiziki aktivitelerde eksilme, beslenme alışkanlıkları ( denetimsiz beslenme, anide çok yerde tagaddi, haricen aşındırmak yeme, paket servis, ötede enerjili besinlerin tüketimi ve ekstrem meşrubat tüketilmesi), cinslik (kadın), ırksal faktörler, gözyaşı, eğitim düzeyi, evlilik,tevellüt sayısı, sigara terk, etil alkol, kalıtım bilimi ve çevresel etkenler, ruhsal bozukluklar (emosyonel ruhsal gerilim, buhran vb), endokrin hastalıkları (hipotiroidizm (guatr), cushing sendromu, makule 2 diabet), metabolik ve hormonal bozukluklar (steroid kullanımı ve hormon replasman tedavisi), teknolojinin ilerlemesi ile günlük erke tüketiminin azalması kendisine özetleyebiliriz.
Obezite elbette belirleme edilir? Obezite tespitinde iki formül kullanılır.
1. Cisim yığın indeksi (BKİ) veya Body Mass Index (BMI) Tezce hesaplanan tıpkısı yöntemdir. BKİ=Gövde ağırlığının (kg adına), boy uzunluğunun (metre cinsinden) karesine bölünmesiyle hesaplanır. Buna bakarak standartlar şöyledir:
BKİ= <19 Zayıf 19-25 Normal 25-30 Çok ağırbaşlı 30-40 Iri (Obez) 40> Çok nazik (morbid obez)
2. Belen çevresinin ölçümü; buna göre birlikte standartlar şöyledir: Işaret Çevresi Riziko Yüksek riziko Ayvaz >94cm >102cm Kadın >80cm >88cm
Belen / Duraç oranı normalde < 0. 70 olmalıdır. Koca amacıyla bu ihtişam >0. 95′dir.
Akupunkturun zayıflamadaki etkilerini zahir sınıflandırabiliriz? 1- İştah ve acıkma hissini yer organ indirir. Akupunktur beyindeki hipotalamus bölgesinde noradrenalin seviyesini düşürüp, seratonin yani hele çikolata yedikten sonradan ortaya çıkan mutluluk hormonunun seviyesini artırır. Bu şekilde yiyerek değil, yemeyerek mutlu olmamızı sağlar.
2- Midede kazınma, yanma ve ekşimeyi önler. Kulaktan yapılan akupunktur, kulaktan işkembe ve barsaklara büyüklüğünde uzanan sinir uçlarını uyararak mide asidini azaltıyor. Kontrol altına alınan göden asiditesi sayesinde, diyete mecbur adına boşalan midede gelişigüzel rahatsızlık olmuyor. Afiyetle kefaret uygulanıyor.
3- Bağan kalorili beslenmeye sadık yerine oluşan halsizlik ve bitkinliği önler. Tamlık tersi aktif olmamızı ve imdi erke vererek basit kilogram vermemizi sağlar.
4- Akupunktur uygulaması sırasında; vücutta seratonin ve endorfin hormonlarının seviyesi artmaktadır. Bu bile kefaret yapan kişiye erinç verir, sedasyon sağlar. Böylece kişide istediği gelişigüzel şeyi yiyememekten çevre oluşan stres ve yüklülük yaşanmaz. Sonuçta; sevimli sakin ve rahat benzeri şekilde diyetine devam eder.
5- Metabolizma hızını aranjör rolü vardır. Akupunkturla tedavi gören kişinin metabolizma hızı arttığı üzere gayrı kişilere bakarak, zorlanmadan elan kıytırık kilogram verir. Akupunkturda değişmez kilo verilir mi? Verilmesi gereken kilo zahir hesaplanır? Bunların kâffesi tıpkı araya gelince kişinin kilogram vermemesi üzere hiçbir amil yoktur. Akupunktur tedavisi haftada 1 yahut 2 öğün yapılır. Vereceğiniz kilogram miktarı hoşnutluk, cinsiyete, deva kullanımına ve verilecek kiloya göre değişir. Bu ihtişam tahminî 2 ayda bulunan kilonuzun % 10-15′i kadardır. Uluslararası ölçün haftada 0. 5-1 kg yani ayda 2-4 kg’dır. Akupunkturda ayda 4-8 kg zayıflama alışılagelen akseptans edilir. Zinde ve mihman cılızlaşmak üzere kişi acul kilo vermekten kaçınmalıdır. Tedaviyi maroton kadar değerlendirirsek, acul koşarak değil, tempolu ve ölçün koşarak marotonu tamamlayabiliriz.
İdeal kiloya erişince ayrımsız dahi bu kiloyu müzaheret etmek var… Ne kiloda olursak olalım, hiçbir canip etkisi olmayan akupunktur tedavisi ile istediğimiz ülküsel kiloya ulaştıktan sonradan, bu kiloyu dulda programına geçilir. Bunun için akupunktur 4-6 kamer kesiksiz ayda 1 veya 2 yol mıknatısi misket (mıknatıslı mercimek kadar enerjik kömür) ile devam edilir. İdeal kilomuzu himaye esnasında diyet değil metin ve stabil beslenme yapılır. Böylecene kilolar sabitlenir ve formumuz masun olur.
Yaşamımızın rastgele dönemlerinde temsil; – hamilelik, kürtaj, düşük doğum ika olduğunda, – kortizon, hormon, yavaş antideprasan reçete kullanımında, -metrukiyet, işten infirak, batkı ika, yakınının ölümü, deprem, vb. kadar fücceten şok oluşturan olaylarla karşılaşıldığında, kişinin metabolizması etkilendiği amacıyla kişide anlaşmazlık mucit kilogram artışları yaşanabilir. Bu durumlarla karşılaşılırsa, 1 kamer içersinde akupunktur doktorunuzla bağlantıya geçerseniz, hazır istediğiniz kiloya inmişken esasen kilogram alımınızı önlemiş olursunuz. beraber akupunktur uygulayan kişinin doktor olması, akupunktur eğitimini almış olması ve aldığı eğitimin TC Afiyet Bakanlığı yoluyla verilen ayrımsız şehadetname ile konfirme olması gerekmektedir.

Kimlik Akupunktur elbet yapılır akupunktur ile zayıflama akupunktur ile zayıflayan akupunktur ile zayıflayan varmı akupunktur ile zayıflayanlar akupunktur lacerem uygulanır akupunktur elbette zayıflatır akupunktur nedir nasıl uygulanır akupunktur nedir nasıl yapılır

Yoruma kapalı.