Genel Blog

Alev Alev canlı izle! Show TV Alev Alev 18. yeni bölüm canlı izle! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

43

Alev Alev canlı izle! Show TV Alev Alev 18. yeni bölüm canlı izle! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

Show TV ekranlarında başlayan Alev Ateş dizisi izleyicilerin beğenisini topluyor. Konusu ile uyarı çeken dizi, başarılı oyunculuk performansları alkış toplarken Alev Alev dizisi oyuncuları kimler, Ateş Alev konusu ne merak edildi. Ateş Ateş oyuncuları kimler, konusu ne? Alev Ateş 18. birim yeni bölüm yayınlandı mı? Alev Ateş 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ALEV ATEŞ CANLI İZLE!

ATEŞ ATEŞ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cemre ile Çelebi’nin boşanma davasının görüldüğü tanıtımda Çelebi, boşanmak istediğini söyleyerek herkesi şoke ediyor. Cemre ile Ozan’ın yakınlaşması dikkat çekerken, Ali’nin Antalya’ya gitme teklifi Çiçek’i mağdur durumda bırakıyor. Zeyno’nun mahalleye geri döndüğünü görebilen Ömer büyük bir şaşırma yaşarken, Ali ve Atlas arasında bir seçim gerçekleştirmek zorunda kalan Çiçek’in seçimi merak konusu oluyor.

ATEŞ ATEŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ateş Alev 17. Bölümünde Güneş’in geçici velayetinin Cemre’ye verilmesiyle birlikte, Yedikule’de kara bulutlar dağılmaya başlar. Çelebi’nin aleyhinde olan cümbür cemaat mutlu bir şekilde yan yanadır. Çelebi, bunun üzerine Cemre ve ona takviye edenlere sağlam bir ders devretmek için harekete geçer. Çelebi’nin hamleleri, Cemre’yi bu sefer çok daha içten etkileyecektir. Çiçek ise İskender’le ilgili intikam planını Rüya’dan sır olarak saklamak için mücadele sarf ederken, İskender’in kendisine tatlı bir sürpriz hazırladığından haberdar değildir.

Alev Ateş son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

Alev Alev canlı izle! Show TV Alev Alev 18. yeni bölüm canlı izle! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

ALEV ALEV 19. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Alev Alev 19. bölüm fragmanı demin yayınlanmadı. Fragmanın bugünkü yeni bölümden daha sonra yayınlanması bekleniyor.

ALEV ATEŞ OYUNCU KADROSU

Demet Evgar

Hazar Ergüçlü

Dilan Çiçek Deniz

Cihangir Ceyhan

Berkay Alev

Buse Naz Akay

Cem Bender

Berker Güven

Tayfun Erarslan

Zuhal Olcay

Yiğit Sertdemir

Bir önceki yazımız olan Alev Alev nerede çekiliyor? Alev Alev hangi ilde, ilçede, semtte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizde alev alev dizisi nerede çekiliyor, alev alev dizisindeki ömer'in dükkanı nerede ve alev alev nerede çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.