Genel Blog

Alev Alev canlı izle! Show TV Alev Alev 21. yeni bölüm canlı izle! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

14

Alev Alev canlı izle! Show TV Alev Alev 21. yeni bölüm canlı izle! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

Show TV ekranlarında başlayan Alev Alev dizisi izleyicilerin beğenisini topluyor. Konusu ile dikkat çeken dizi, başarılı oyunculuk performansları beğeni toplarken Alev Ateş dizisi oyuncuları kimler, Alev Alev konusu ne merak edildi. Ateş Ateş oyuncuları kimler, konusu ne? Alev Alev 21. bölüm yeni birim yayınlandı mı? Ateş Ateş 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ALEV ATEŞ CANLI İZLE!

ALEV ALEV YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çelebi’nin öfkeli halinin nefret edilen şey doymuş anlara sahne olduğu tanıtımda Cemre’nin herkesin içinde yaptığı etkileyici söylev uyarı çekiyor. Aşk hakkında çarpıcı sözler söyleyen Cemre’nin, Çelebi’nin ona yaptıklarını herkese göstermesi büyük şaşırma yaratıyor. Eve polislerin gelmesi heyecanı artan bir şekilde artırırken, “Cemre, Çelebi’den kurtulabilecek mi?” sorusunun yanıtı ilgiyle bekleniyor.

ALEV ATEŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alev Ateş’in 20. Bölümünde; Cemre evin içinde Çelebi’nin açığını ararken, Tomris’ten aldığı fikirle Çelebi’yi durdurmanın yolunu bulur. Fakat başarıya ulaşabilmek için adımlarını son derece rahat atmak zorundadır. Restorandaki kavgadan sonra Ömer geri adım atmaz ve Rüya ile arası adamakıllı gerilir. İskender Bülent’e karşısında Çiçek’in yanında olurken, Çelebi’nin müdahalesi İskender’i uçurumun kenarına sürükler. Ozan ve Cemre görüşebilmek için büyük tehlikeleri göze alırken, buluşmaları hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

Alev Alev canlı izle! Show TV Alev Alev 21. yeni bölüm canlı izle! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

ATEŞ ALEV 22. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ateş Alev 22. birim fragmanı demin yayınlanmadı. Fragmanın bugünkü yeni bölümden sonradan yayınlanması bekleniyor.

ALEV ALEV OYUNCU KADROSU

Demet Evgar

Hazar Ergüçlü

Dilan Çiçek Deniz

Cihangir Ceyhan

Berkay Alev

Buse Naz Akay

Cem Bender

Berker Güven

Tayfun Erarslan

Zuhal Olcay

Yiğit Sertdemir

Bir önceki yazımız olan Akrep 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akrep 16. bölüm izle! Akrep son bölümde neler oldu, oyuncuları kimler, konusu ne? başlıklı makalemizde akrep dizi, akrep oyuncu kadrosu ve demet akbağ hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.