Genel Blog

Alev Alev canlı izle! Show TV Alev Alev 22. yeni bölüm canlı izle! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

14

Alev Alev canlı izle! Show TV Alev Alev 22. yeni bölüm canlı izle! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

Show TV ekranlarında başlayan Alev Ateş dizisi izleyicilerin beğenisini topluyor. Konusu ile dikkat çeken dizi, başarılı oyunculuk performansları alkış toplarken Ateş Alev dizisi oyuncuları kimler, Alev Alev konusu ne merak edildi. Alev Alev oyuncuları kimler, konusu ne? Alev Ateş 22. birim yeni bölüm yayınlandı mı? Alev Alev 23. birim fragmanı yayınlandı mı?

ALEV ATEŞ CANLI İZLE!

ALEV ALEV YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ateş Ateş 22. Birim 2. Fragmanı yayında! Tarihi eserlerin yakalanmasından daha sonra Çelebi tamamen köşeye sıkışır. Annesi Hülya tüm gücüyle Çelebi’ye destek olurken, İskender’in kuytu planından habersizdirler. Bülent’in ölmesinden sonradan Çiçek ve İskender ne yapacağını bilemezken, umulmadık bir ad bu cinayete dair bir ipucu bulur. Zor günlerin gerisinde, Cemre için yeni bir yaşam başlatmak üzeredir.

ALEV ALEV SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alev Ateş’in 21. Bölümünde; Cemre ve Ozan’ın öpüşmesinin ardındaki Çelebi’nin el altından kurduğu plan, Ozan’ın köşeye sıkışmasına yol açar. Ömer’in ani izdivaç teklifine Rüya’nın verdiği sürpriz karşılık, ilişkilerini beklenmedik bir yere getirecektir. Atlas neden konuşmadığını Çiçek’e anlatırken, İskender ve Çiçek kendilerini, Bülent’in karşısında, şok edici bir durumun içinde bulur. Tomris için tünelin ucundaki ışık belirirken, sürpriz bir isim özgürlük kalmasına muavin olur. Cemre, Çelebi’ye karşı olan mücadelesinde çok tehlikeli bir risk alarak, kocasının açığını bulmaya çok yaklaşır.

Alev Alev son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

Alev Alev canlı izle! Show TV Alev Alev 22. yeni bölüm canlı izle! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

ATEŞ ALEV 23. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ateş Ateş 23. birim fragmanı demin yayınlanmadı. Fragmanın bugünkü yeni bölümden sonra yayınlanması bekleniyor.

ALEV ATEŞ OYUNCU KADROSU

Demet Evgar

Hazar Ergüçlü

Dilan Çiçek Deniz

Cihangir Ceyhan

Berkay Alev

Buse Naz Akay

Cem Bender

Berker Güven

Tayfun Erarslan

Zuhal Olcay

Yiğit Sertdemir

Bir önceki yazımız olan Akrep 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akrep 17. bölüm izle! Akrep son bölümde neler oldu, oyuncuları kimler, konusu ne? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.