Genel Blog

Alev Alev Ömer kimdir? Cihangir Ceyhan boyu kaç, hangi dizilerde oynadı?

11

Alev Alev Ömer kimdir? Cihangir Ceyhan boyu kaç, hangi dizilerde oynadı?

Ateş Alev dizisinin yakışıklı oyuncuları Cihangir Ceyhan ve Berkay Ateş’in boyları merak ediliyor. Peki fakat Ateş Ateş’in Ömer’i Cihangir Ceyhan’ın boyu kaç, kimdir, instagram adresi ne?

Alev Ateş’in Ömer’i Cihangir Ceyhan’ın boyu kaç?

Ateş Ateş dizisinde Cihangir Ceyhan Ömer karakterini canlandırmaktadır. Ömer’in boyu 177’dir. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

Cihangir Ceyhan kimdir?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Elazığ’lıdır. İstanbul’da iki buçuk sene kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana’ya geri döndü.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Cihangir Ceyhan, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çukur dizisinde Azer karakterine hayat vermektedir. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 644. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta program ve kanal d hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.