Genel Blog

Alev Alev Ömer kimdir, gerçek adı ne? Cihangir Ceyhan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

9

Alev Alev Ömer kimdir, gerçek adı ne? Cihangir Ceyhan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Alev Ateş dizisinin yakışıklı oyuncuları Cihangir Ceyhan ve Berkay Ateş’in boyları merak ediliyor. Peki ama Ateş Alev’in Ömer’i Cihangir Ceyhan’ın boyu kaç, kimdir, instagram adresi ne?

Alev Alev’in Ömer’i Cihangir Ceyhan’ın boyu kaç?

Alev Ateş dizisinde Cihangir Ceyhan Ömer karakterini canlandırmaktadır. Ömer’in boyu 177’dir. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

Cihangir Ceyhan kimdir?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Aslen baba göre Elazığ’lıdır. İstanbul’da iki buçuk sene kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana’ya geri döndü.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Cihangir Ceyhan, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çukur dizisinde Azer karakterine hayat vermektedir. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

Bir önceki yazımız olan Alev Alev uyarlama mı, gerçek hayat hikayesi mi? Alev Alev hangi kitaptan uyarlama? Alev Alev konusu ne? başlıklı makalemizde alev alev hangi diziden uyarlama, alev alev uyarlama ve alev alev uyarlama dizisi hangi diziden hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.