Genel Blog

Alpaslan Çakırbeyli öldü mü? EDHO Alparslan öldü mü, diziden mi ayrıldı? Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrıldı mı?

14

Alpaslan Çakırbeyli öldü mü? EDHO Alparslan öldü mü, diziden mi ayrıldı? Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrıldı mı?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde merak edilen konulardan birisi de Alparslan ölecek mi, diziden mi ayrılacak oldu. EDHO 182. bölümde izlediğimiz kadarıyla Alpaslan Çakırbeyli vuruluyor. Fakat diziden ayrılacak mı henüz netlik kazanmadı. Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi yoksa yaralandı mı az önce bilinmiyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPARSLAN ÖLDÜ MÜ, NIÇIN VURULUYOR?

EDHO 182. bölümde Alpaslan Çakırbeyli’nin vuruldu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bugün yayınlanancak olan bölümünün fragmanında ise bütün ailenin hastanede olduğu ve ağladığı görülüyor! Ama Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, diziden ayrılacak mı hemen şimdi kesinlik kazanmadı ve devlete ait bir yorumlama da yapılmadı. Gelecek bölümlerde Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, yaralandı mı, son durumu nedir öğreneceğiz.

EŞKIYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan’ın canının derdine düşer. Kendi mekanlarında, dostlarının aralarında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede hayat savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli’nin bu isteğine en hızlı yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan’a yapılan ssaldırının arkasındaki isme ulaşan Yetim Doğan, okları kontrgerilla İshak’a çevirir. “Benim ciğerime göz diktiler” diyen Yetim Doğan, sokaklardaki bütün kimsesizleri İshak’ın izini bulmaya çağırır.

İlyas Çakırbeyli Doğan Baba’nın bulduğu adreslere bir bir baskınlar yapar. Tüm aile acınacak halde halde Alpaslan’dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli’nin tek duası ise Alpaslan’ın yaşamasıdır.

Bir önceki yazımız olan EDHO Alparslan Çakırbeyli ölüyor mu, diziden mi ayrılacak? EDHO Alparslan öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, nereli, kaç yaşında? başlıklı makalemizde edho alparslan çakırbeyli, edho alparslan çakırbeyli ölüyor mu ve edho alparslan çakırbeyli ölüyor mu 16.02.2021 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.