Genel Blog

Alpaslan Çakırbeyli öldü mü? EDHO Alparslan öldü mü, diziden mi ayrıldı? Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrıldı mı?

18

Alpaslan Çakırbeyli öldü mü? EDHO Alparslan öldü mü, diziden mi ayrıldı? Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrıldı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde merak edilen konulardan birisi de Alparslan ölecek mi, diziden mi ayrılacak oldu. EDHO 182. bölümde izlediğimiz kadarıyla Alpaslan Çakırbeyli vuruluyor. Fakat diziden ayrılacak mı hemen şimdi netlik kazanmadı. Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi yahut yaralandı mı henüz bilinmiyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yunus Emre Yıldırımer kimdir? Nereli, kaç yaşında? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yunus Emre Yıldırımer diziden mi çıkacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPARSLAN ÖLDÜ MÜ, NIÇIN VURULUYOR?

EDHO 182. bölüm fragmanında Alpaslan Çakırbeyli’nin vurulduğu görülüyor. Fakat Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, diziden ayrılacak mı henüz katiyet kazanmadı ve resmi bir tanımlama da yapılmadı. Gelecek bölümlerde Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, yaralandı mı, son durumu nedir öğreneceğiz.

EŞKIYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan’ın canının derdine düşer. Kendi mekanlarında, dostlarının aralarında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede hayat savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli’nin bu isteğine en seri yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan’a yapılan ssaldırının arkasındaki isme ulaşan Kimsesiz Doğan, okları kontrgerilla İshak’a çevirir. “Benim ciğerime göz diktiler” diyen Yetim Doğan, sokaklardaki tüm kimsesizleri İshak’ın izini bulmaya çağırır.

İlyas Çakırbeyli Doğan Baba’nın bulduğu adreslere bir bir baskınlar yapar. Tüm aile acınacak halde halde Alpaslan’dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli’nin tek duası ise Alpaslan’ın yaşamasıdır.

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı canlı izle! Star TV Sefirin Kızı 41. yeni bölüm canlı izle! Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde sefirin kızı canlı izle, sefirin kızı canlı izle star ve sefirin kızı canlı izle star tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.