Genel Blog

AndEX Project

27

AndEX Project

AndEX Project kullanıcılara bilgisayarda Android çalıştırma imkanı tanıyan bir vasıta olarak tanımlanabilir.

ISO kalıp dosyası şeklinde hazır bu arabulucu dilerseniz USB belleklerinize dilerseniz DVD’lere yazdırabilir ve bu USB belleği ya da DVD’yi kullanarak bilgisayarınızda Android işletim sistemini çalıştırabilirsiniz. AndEX Project’in son sürümü Android 7.1.1 işletim sistemini bilgisayarınızda çalıştırabiliyor.

AndEX Project içerisinde belli Android uygulamaları yüklü olarak geliyor. Bu uygulamalar Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcı, Google Earth, Spotify, SnapTube, Clash of Clans, File Manager, YouTube ve Apptoide App Store. AndEX Project ile Google Play’e de erişebiliyorsunuz ve Google Play üzerinden başvuru formu indirebiliyorsunuz.

ANEKDOT: AndEX Project eski bilgisayarlarda çalışmayabiliyor.Bu nedenle sistemin yeni bilgisayarlarda çalıştırılması öğüt ediliyor.

ANEKDOT 2: AndEX Project çalışırken Google Play üzerinden indireceğiniz bütün uygulamaların çalışacağı garanti edilmemektedir.

İndir

Bir önceki yazımız olan Game Fire başlıklı makalemizde download, game fire pro ve game fire pro full hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.