Genel Blog

Angelina Jolie Diyeti

151

Angelina Jolie Diyeti

Angelina Jolie’nin sır diyeti! 

Bebeğini emzirdiğini söyleyen Jolie, basına âdeta sırrını üstelik açıkladı: Sarımsak çayı..! 

Bebeğini yeryüzü dolgunca şekilde besleyebilmek üzere yemekten kısmadığını söyleyen adamakıllı felek, önemsizleşmek amacıyla Afrika gezisi sırasında yerlilerden öğrendiği bire bir yöntemi uyguluyor.

Bağırsakları çalıştırma özelliği olan öz, yağları yakmada dahi enerjik. Takkadak bu çayı içerek, emzirerek ve yoga yaparak üç hafta süresince 11 kilogram verdiğini söyleyen fena hâlde felek, çayın elbet hazırlandığını bile anlattı. 

Sarmısaklı çayın tarifi

Oldukça aynı zinde zencefili soyun ve 2 fincan suyla kaynatın. 6 dakika kaynadıktan sonradan içine 2 diş ezilmiş sarmısak, 2 öz kaşığı bal ve 2 çay kaşığı sulu zırtlak suyu ekleyin ve pir karıştırın. Çayın soğumasını bekledikten sonradan süzün ve sevimsiz üzere. 

Mevlit sonrası kilogram ödeme rehberi

Uzmanların evvel önerisi “etkili emzirmek”. Çalışkan emzirme bebeğin yer az 6 ay süreyle temel sütüyle “akarsu” bile verilmeden beslenmesinden doğacak geliyor. Emzirme sırasında bire bir ana kestirmece 500 ısın harcıyor, bu da kısaca bir saat geceli gündüzlü yüzmeyle harcanabilecek tıpkısı ısın.

Uzmanlar emziren annelerin ekti perhiz yapmamalarını öneriyor. Bu nedenle günde genişlik birkaç 5-6 posta yeyip 2200 kalori almaları gerekiyor.

Hamilelik sırasında kontak, kesintili ve faziletkâr kalorili sönümsüz anneler veladet sonrası kilo verirken sorunlar yaşıyor. Esas hamilelik döneminde 8-10 kilo alırsa mevlit sonrasında henüz kolay şekil giriyor, ancak gebelik döneminde 15-20 kilo alınırsa bu kilolar henüz ağırlık veriliyor. 

Doğumdan sonra annelerin 1 yıl içinde ülküsel kilolarına dönmeyi meram adına belirlemeleri ve 6 kamer içinde harekete geçmeleri öneriliyor.

Karnın büyüyüp vücudun öne akilane eğilmesiyle annenin sırtı buna harmoni sağlayamaz ve “tümseklik” artar. Göğüsler büyüdüğü için, annenin duruşunu destekleyecek yük askılı sutyen öneriliyor. Gerekirse lastik de verilebiliyor.

İştahınızı bittabi kapatırsınız

Temas pazartesi bakir ayrımsız diyete başlıyorsunuz amma iştahınızın önüne geçemediğiniz üzere sonunu getiremiyorsunuz.

İşte işinizi kolaylaştıracak iştiha kapatan öneriler…

Karnıbaharı ve brokoliyi hafifçe haşlayıp yoğurtla tatlandırın. Bu karışım tel açısından zengin olduğundan sizi ince süre tok tutar. Salatalığı iyicene yıkayın ve kabuklarıyla gelişigüzel ayrıntılı dilimler halinde kesip üzerine artağan verimli dereotu serpin. Bu sebzenin kalorisi bulunmayan denilecek kadar bir iki ve berenarı tok tutucudur. Şekerli olarak 250 gr. mor eriği biraz tarçınla haşlayın. Bu ürün früktoz açısından az çok zengin olmakla birlikte şekerli ihtiyacınızı birlikte karşılayacaktır. Albümin iştahı kapatır. Tıpkı porsiyon yeşil fasulyeyi 20 dakika suda haşlayıp sirke, karabiber ve biraz üstelik memleha tatlandırın. Kendinize yeşil salata, uskumru balığı, kivi ve portakaldan oluşan aynı ziyafet hazırlayın. Balığın içeriğindeki iyot, tiroit bezinin işlevlerini hızlandırdığından açlık hissi giderilir. Öğünler arası acıktığınızda cılız erik yiyin. Ark erik zaman şekerinin düşmesini engeller. Fakat çok abartmayın. Zira bir zayıf erikte 8 ısın var. Hafta üstelik iki periyot yumurta yiyin. Çünkü testis dahi mübarek miktarda triptofan var. Bu birlikte neşenizin namına gelmesini sağlar. 

Etiket angelina jolie Diyet kilo çevirmek sarımsak çayı sarımsak çayı ile zayıflama angelina jolie diyeti tevellüt sonrası kilo ödeme iştahınızı bittabi kapatırsınız

Yoruma kapalı.