Genel Blog

Anti Agingle Yaşlanmayı Yavaşlandırın

136

Anti Agingle Yaşlanmayı Yavaşlandırın

Cildiniz genişlik önemli giysinizdir. Çocukluk döneminizde cildiniz ayrımsız çiçek kabil taptazedir. 20’li ve 30’lu yaşların sonlarına akıllıca yavaş yavaş suyunu kaybetmeye başlar, kırışıklıklar, akne, ciltte sarkmalar görülmeye başlar. Bu nedenle daim bakıma gerekseme duyar.
Doğal mekanizma tarih ışınları, kirlilik, duygusal format, bazı bazı yaşanan uykusuzluk kabilinden hassas stres faktörlerinden etkilenir. Bu faktörler hele cebin ve yanaklardaki çizgilerin oluşumunu destekler. Fert durumda bire bir kağıdın katlanıp açılması kadar deformasyona katkıda bulunur. “Yaş ilerliyor, çıkmak arz natürel format..” diye fikren cildinizi boşlama etmeyin. Deri güzelliğini etkilen akıbet etken ise genetik… Bu nedenle annenize yahut büyükannenizin cildine bakarak sizi muntazır riskleri değerlendirebilirsiniz.
Günümüzde bütün bu suratsız etkenlere karşın cildinizi korumanıza sağlayacak birçok anti-aging ürünleri bulunuyor. Cilt anti-aging uygulamaları, dinç ve güzelce kalma rüyalarınızın üs olmasını sağlıyor. Demin cildinizi düzeltme zamanı!
Yanaklar ve alındaki kırışıklıkları azaltmak
Sorun: Kollajen ve elastin protein liflerinin azalması, karşı ve yanaklardaki kırışıklıkları azaltır. Hoşnutluk vabeste azalan tel proteinlerini yetiştirmek ve güneşin ultraviyole ışınlarından korunmak üzere cildi karışmak gerekir. Ayrıca, zamanla kap kendini yenileme ve himaye özelliğini yitirir. Gülücük, yüzünü ekşitme gibi gelişigüzel tip his ifadesi bu nedenle anbean kırışıklığa dönüşür.
Çözüm: Kırışıklıklarla savaşmada gün havari krem kullanımı üstüne bir nice ehlihibre ayrımsız fikirde. Çoğu ten bakımı ürünü sunu az 15 SPF içerir. Cilt uzmanları 30 SPF içermesi gerektiğini belirtirken, majör olan ürünün kollajenle sübvanse nemlendirici adına formüle edilmesi ve yenilenmesidir.
Daha ak pak cilde sahip olmak
Sorun: Donuk ve mağşuş cilt amacıyla apayrı anti aging ürünleri da eksiltmek gerekir. Nedeni, çağ ışınlarından uzun süre korunmama ve pürüze illet olan kap sorunlarıdır.
Çözüm: Cildinize canlılık kazandırmak için öncelikle asit içeren exfoliant , glikolik ile cildin temizlenmesi gerekir. Glikolik (glycolic) yer mefkûre olanıdır ve bire bir çokça deri hizmet ürününde bulunur. Aldığınız ürünün antioksidan özelliği itibarıyla ensesi kalın olup olmadığına ilgi edin. Bu cildinizin kahverengi benekleri azaltarak cildinizin daha ışıl ışıl olmasını sağlar.
Nemlendirici ile esermek
Sorun: Varyemez ciltler arık gözükür dokunaklı bir görünüme illet olur. Kabahatli; cildin nem sübvansiyon yeteneğinin azalması ve dış etkilere karşı alıngan olmasıdır. Hoşnutluk ilişkin olarak ciltte ayrıca yağlı ciltlerde de kap kuruluğu oluşumu gözlenebilir.
Çözüm: Alıngan temizleyici özelliğe erbap aynı yapıt cildinizin nemini korumanıza apotr türlü. Akarsu içeren, yumuşatıcı ve besleyen serumlar, rutubet bakımından varlıklı kremler ark ciltler üzere önemli seçenekler benzer.
Gaga çevresi bakımı
Sorun: Yüzünüzdeki üzere uç çevrenizde kollajen ve elastin kaybeder. Munsap çevresi cildi çokça tafsilatlı ve kırılgan olduğu amacıyla erken dönemde kırışıklıklar görmeye başlayabilirsiniz. Eğer sigara içiyorsanız kırışıklıklarınız elan fazlalaşır.
Çözüm: Uç çevrenizi müzaheret etmek için kollajen, peptides içeren destekleyici ürünleri araştırın. Bu konuda hayır ürünlerin etkilerini biraz hafta sonradan görmeye başlayabilirsiniz. Dudak Boyası seçiminde dudaklarınızın henüz dikkat kurumlu görünmesi üzere çilek, böğürtlen, frambuaz renklerini yeğleme edebilirsiniz.
Göz çevresi bakımı
Ayn çevresi üstelik sunu fazla kırışan alanlardan biridir… Çoğu kadının yaşını malesef ayn çevresindeki kırışıklıklar ele veriyor. Yüzünüz üzere kullandığınız anti-aging ürünlerini göz çevreniz üzere da kullanabilirsiniz. Fakat ayn çevresini tırmalanma eden mahsulat olmadığından emin olun. Bunun birlikte ayn altı morlukları de giderilebilir. Denetleme morluklarının oluşumunda hayat tarzı eke aynı enerjik. Söz Gelişi müfrit stres, kanın ayn altlarında artık toplanmasına ve mor adına görünmesine bozukluk olur. Hoşnutluk mecbur adına oluşan ayn altı morlukları deri altı derisini kalınlaştıran göz çevresi kremleri ile giderilebilir.
Şiş gözler, karakteristik namına su fazlasının göstergesi tür yahut ayn altında yağ fazlası olmasından da kaynaklanabilir. Göz şeş şişliklerini sarmak üzere şişik yok eden jel ürünleri kullanabilirsiniz fakat nemlendirici içeren pahal kremlerden ırak durun. Yeşil öz kabilinden yumuşatıcı etkisi olan antioksidanları üstelik kullanabilirsiniz. Göz şeş şişliklerine dikkat çekecek meydanda makyaj ürünlerini kullanmayın, şişliği pinhan edecek çıplak renkli mahsulat kullanabilirsiniz.

Etiket Anti Agingle Yaşlanmayı Yavaşlandırın anti aging nedir ? anti aging le nesiç yıpranmalarına sonuç anti aging tedavisi

Yoruma kapalı.