Genel Blog

AnyReader

41

AnyReader

AnyReader, standart kopyalama methotlarının başarısız olduğu durumlarda her türlü zarar görmüş disk veya aygıttan başarıyla bilgi kopyalamanıza yarayan bir yazılımdır. Eğer bir ağ üzerinden ya da kablosuz temas aracılığıyla bilgisayaranıza dosya kopyalıyorsanız ve ya bağlantı koparsa diye bir şüphe içerisindeyseniz, merak etmeyin AnyReader’ın kaldığı yerden devam etme özelliği tamamen dosyalarınız hala güvende.

bununla beraber AnyReader ile çizik CD/DVD/Blu-ray yada arızalı disket sürücüleri veya  hasarlı sabit disklerdende rahatça kopyalama yapabilirsiniz. Normalde hasarlı sabit disklerden kopyalama yapmaya çalıştığımızda bilgisayarımız hata verir. Benzer işlemi AnyReader’la yaparksak, dosyayı ardına kadar tarar ve bilgisayarımıza iyice kaydeder.

AnyReader kullanmak güvenli ve risksiz. Program kurtardığı verileri orjinal diskiniz yerine sizin belirleyeceğiniz bir klasöre kaydeder.

İndir

Bir önceki yazımız olan Disk Drill başlıklı makalemizde disk drill data recover, disk drill mac os veri kurtarma ve disk drill nasıl veri kurtarılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.