Genel Blog

AOMEI Backupper Network

37

AOMEI Backupper Network

AOMEI Backupper Network, merkezi bilgisayar üzerinden ağ içerisindeki tüm bilgisayarlara yedekleme görevi oluşturabileceğiniz bedava bir merkezi yedekleme yönetimi çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Yedekleme idare maliyetlerinizi azaltabileceğiniz program ile uzaktan yedekleme işlemleriniz yapabiliyorsunuz.

Tüm istemcilere uzakta bir merkezden yedekleme ile ilgili bütün istekleri iletebileceğiniz ve dilediğiniz gibi idare sağlayabileceğiniz bir program olan AOMEI Backupper Network, sağladığı işlevsel özellikler ile verilerinizi güvende tutuyor. İster diskin tamamını isterseniz de dilediğiniz bölümleri yedeklemeye başlayabileceğiniz program ile günlük kayıtları inceleyip arıza durumlarına açık bir şekilde bakabiliyorsunuz. Son derece basit bir kullanıma sahip olan programı kullanabilmek için istemci bilgisayarlara da programın bir kopyasını kurmanız gerekiyor. Bütün Windows sürümlerinde kullanabileceğiniz bir yapıya sahip olan AOMEI Backupper Network sizleri bekliyor.

AOMEI Backupper Network programını bedava olarak indirebilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan LookDisk başlıklı makalemizde indir lookdisk, indir lookdisk ücretsiz ve lookdisk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.