Genel Blog

AppCola

25

AppCola

AppCola, iTunes’a gereklilik duymadan iPhone’unuzu yönetmenize müsade ücretsiz ve minik boyutlu bir program. Kişi ve mesajlarınızı yönetmekten zil sesi yapmaya, ön hafıza temizlemekten başvuru formu ve oyun yüklemeye kadar böylece çok şeyi Windows PC’nizden rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bundan Başka iPhone’unuzun jailbreak’li olması gerekmiyor.

iTunes, genelde sorunsuz çalışsa da ara sıra hem yükleme keza de kaldırma aşamasında sorun çıkartabiliyor. Bu durumda AppCola ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak bir program. iPhone’unuzu bilgisayarınıza bağladığınız süre cihazınızı yönetmekten mağazaya erişime kadar öyle fazla seçenek çıkıyor. Programın cihaza erişim için jailbreak’e lüzum duymaması, bedava olması ve reklam içermemesi en beğendiğim yanı oldu. iTunes bağımlılığını ortadan kaldıran bu program ile yapabileceklerinize gelecek olursam;

AppCola Özellikleri:

Aygıt bilgilerine erişme iPhone’unuzda yüklü dilekçe ve oyunları yönetme (silme, yedekleme, güncelleme) iPhone’unuzla çektiğiniz resim ve videolara erişme PC’nizdeki şarkıyı içe aktararak zil sesi yapma PC’nizdeki video ve müzikleri iPhone’a atma Kişi ve mesajlarınızı yönetme iPhone’unuzu optimize etme ve hızlandırma iPhone’unuzda manâsız alan açma iPhone’unuzu PC’den kapatma ve bitmiş başlatma

Not: Programın iPhone’unuza erişimi için iPhone’unuzu bilgisayarınıza bağlamanız kafi. iPhone’unuza hem uygulamasını kurmanız gerekmiyor. iPhone’unuzun jailbreak’li olması da gerekmiyor. 

İndir

Bir önceki yazımız olan Logitech G HUB başlıklı makalemizde g hub, lightsync rgb ve logitech hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.