Genel Blog

Apple, LinkedIn’de Malatya İçin İş İlanı Yayınladı

30

Apple, LinkedIn'de Malatya İçin İş İlanı Yayınladı

Teknoloji devi Apple bütün dünyada olduğu gibi mahsul ve hizmetleriyle ülkemizde de en fazla dikkat çeken ve seçim edilen markaların başında geliyor. Buna rağmen ülkemizde sadece iki mağazası bulunan Apple, geçtiğimiz günlerde size aktardığımız üzere tekrar İstanbul’da yeni bir Apple Store açmaya hazırlanıyor.

Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun en büyük Apple Store‘u olacak olan bu mağaza için olduğu düşünülen iş ilanlarının da yayınlanmasıyla birlikte, bundan böyle cümbür cemaat başlangıç için resmi bir tarih olmamasına karşın geri sayıma geçmiş durumda. İstanbul için paylaşılan ilanlar ve yeni Apple Store demin gündemden düşmemişken uyarı çeken bir diğer gelişme ise şirketin LinkedIn üzerinden yeni ilanlar yayınlaması. Bu defa ise bu ilanlar ‘Malatya‘ konumu için paylaşılmış durumda.

LinkedIn kaynaklı bir konum hatası olması ihtimali de var:

Apple Malatya iş ilanları

Söz konusu ilanlar ile birlikte Apple’ın LinkedIn üzerinden yayınladığı ilanlar arasında İstanbul için çözülmüş pozisyonlar da var. Bütün ilanlar Apple’ın LinkedIn hesabı üzerinden yalnızca birkaç saat önce yayınlanmış ve toplamda 24 bildiri bulunuyor.

Bu ilanlardan 13 her birine İstanbul konumu için yayınlanmışken, 11 duyuru ise Malatya konumu için yayınlanmış durumda. İlk olarak akıllara LinkedIn’de konum servisleri kaynaklı bir sorun sebebiyle kimi ilanlarda konumun Malatya olarak görünüyor olması ihtimali geliyor. Ancak tabii ki bir yandan da aynı saat dilimleri içerisinde yayınlanmış diğer ilanlarda konumun İstanbul olarak görünmesi, ilanların gerçekte de Malatya için yayınlanmış olabileceğini düşündürtüyor.

İlanlarda bulunan bazı pozisyonlar ise şu şekilde; 

Kurumsal alıcı eksperi Operasyon eksperi Bilirkişi Mağaza lideri Teknik uzman Kıdemli müdür Müdür

Bir önceki yazımız olan 6 Kripto Para Uzmanı, Tesla'nın Bitcoin Yatırımını Değerlendirdi başlıklı makalemizde coin haber, coin haberleri ve kripto coin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.