Genel Blog

Arıza canlı izle! Show TV Arıza 30. yeni bölüm canlı izle! Arıza final bölümü izle! Arıza yeni bölümde neler olacak?

35

Arıza canlı izle! Show TV Arıza 30. yeni bölüm canlı izle! Arıza final bölümü izle! Arıza yeni bölümde neler olacak?

Arıza dizisi bugün final bölümüyle ekranlara gelecek. Arıza canlı izle! Arıza final bölümü naklen yayın izle! Arıza son birim izle! Arıza yeni bölümde neler olacak? Teferruat haberimizde.

ARIZA CANLI İZLE!

ARIZA FİNAL Mİ YAPIYOR?

Show TV’nin 11 Nisan yayınlama akışına göre Arıza dizisi bugün final bölümü ile ekranlara gelecek. Arıza dizisinin neden final yaptığı bilinmiyor. Konu hakkında hemen şimdi resmi bir izah etme yapılmadı.

ARIZA FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Arıza Final Bölümüyle Pazar 20:00’de Show TV’de!

Arıza 30.Bölümde; Ali Rıza(Tolga Sarıtaş) bunca zamanıdır dost bildiği Muzaffer(Murat Daltaban) ile karşısında karşıya gelmiştir. Burak(Olgun Toker) ise uğradıkları dominant yüzünden hayalini kurduğu güce kavuşamamanın hayal kırıklığını yaşamaktadır. Bubaskında keza, verdikleri kayıpların yanı sıra can yoldaşı Fiko(Kemal Burak Alper) da ağır yaralanmıştır.

Burak ve Muzaffer, depodan çalınan paraların izini sürmenin bir yolunu bulurlar.

Haşmet(Ahmet Mümtaz Taylan) ve Ali Rıza ise bu savaşı kökünden bitirmenin planlarını yaparken Halide(Ayça Ayşin Turan) başlarına bir şey gelirse diye endişelenmektedir. ÜstelikHalide’nin Ali Rıza’ya söylemesi gereken çok manâlı bir haberi vardır. Bu son savaş için silahlar kuşanılırken Ali Rıza, yaşaması için bir sebebi daha olduğunu öğrenecektir.

Arıza canlı izle! Show TV Arıza 30. yeni bölüm canlı izle! Arıza final bölümü izle! Arıza yeni bölümde neler olacak?

ARIZA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arıza 29. Bölümünde Ali Rıza, Balaban’dan intikamını almış, sıra Burak’a gelmiştir. Burak ise bir yana sayılı günleri kalan İhtiyar’dan kendisine kalacak güce kavuşmak için yanıp tutuşmakta, bir yana da Ali Rıza ve Haşmet’in işini tamamlama planları yapmaktadır. Halide’yi babası ve Ali Rıza aralarında bir tercih yapmasını gerektirecek bir ikilemde bırakır. Ali Rıza ve Haşmet ise Burak’ın elde edeceği gücün önüne geçmenin yolunun; sokaktakileri yanlarına sürüklemek olduğuna karar verir ve aksiyon alırlar. Ali Rıza, babasından kalan defterde bahsi geçen ve gölgelerden biri olan 7 numaranın peşine düşer ama çok uzaklarda aramasına gerek yoktur çünkü 7 numara Ali Rıza’ya tanıdık olmayan biri değildir.

Arıza son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

ARIZA OYUNCU KADROSU

Tolga Sarıtaş, Ali Rıza Altay

Ayça Ayşin Turan, Halide Gürkan

Ahmet Mümtaz Taylan, Haşmet Gürkan

Olgun Toker, Burak Ersoylu

Murat Daltaban, Muzaffer Cura

Dilara Aksüyek, Füsun Belirgin

Yeşim Salkım, Melek Tekinoğlu

Hazal Benli, Derya Tekinoğlu

Ali Rıza Kubilay, Mithat Tekinoğlu

Ramazan Akcan,Ramço

Cavit Çetin Güner, Murat Ersoylu

Ali Seçkiner Müşteri, Hasan Kırbaş

Yağız Can Konyalı, Mert Altay

Yeşim Gül, Rukiye Altay

Cankat Aydos, Ferit

Ergun Kuyucu – Sabri (Haşmet’in adamı)

Muharrem Özcan-Safir (İhtiyar’ın adamı)

Nursel Köse- İhtiyar (yer altını yöneten birey, ve Ali Rıza’nın gerçek annesi.)

Rüzgar Aksoy -Balaban

Bir önceki yazımız olan Hercai 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai ne zaman, 67. bölümde ne oldu? Hercai canlı izle, konusu ve oyuncuları! başlıklı makalemizde akın akınözü, atv dizi ve atv hercai yeni bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.