Genel Blog

Arıza dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Arıza oyuncu kadrosu

61

Arıza dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Arıza oyuncu kadrosu

 

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın hikayesi Gamestory’e ait. Arıza akıcı hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki lakin Arıza dizisinin oyuncuları kim?

Peki fakat Arıza dizisinin oyuncuları kim?

Arıza dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Arıza oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Arıza Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Medeni Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Tip, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse yer alıyor.

Arıza Balaban (Rüzgar Aksoy) kimdir?

Diziye yeni katılan Balaban bir trafik kazası sonucu ailesiyle bağlarını koparmış ve dayısının yanında büyümüştür. Ne dek istemesede dayısının karanlık işlerle uğraşması sonucunda o da, karanlık işlere bulaşmıştır ve bu şekilde yolu Ali Rıza’yla kesişen Balaban, dizide ki tüm dengeleri değiştirecektir. Tavırlarıyla uyarı çeken Balaban, fazla zeki ve teknolojiden iyi anlayan biridir.

Rüzgar Aksoy, 5 Ocak 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nde tamamlamıştır. 2010 yılında yayınlanan Adanalı dizisi ile birincil oyunculuk deneyimini yaşamış Rüzgar Aksoy, Kara Sevda, Türkan, Emniyet, Annem Uyurken, Ah Neriman ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizilerinde rol almıştır.

Çoğu seslendirme de yapan Rüzgar Aksoy, Kara Sevda’da Tarık karakterini, Bir Zamanlar Çukurova’da Ercüment, son olarak yer aldığı Ramo dizisinde ise Halef karakterini canlandırdı.

Arıza Füsun ( Dilara Aksüyek) kimdir?

Dilara Aksüyek 24 Temmuz 1987, Karşıyaka, Türk oyuncu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk rolü 2012 Yılında “Evlerden Biri” dizisinde ‘Filiz’ karakteri olmuştur. 2013 Yılında Başlayan “Acıma” adlı dizide Narin’in kardeşi Şadiye’yi canlandırdıktan sonradan “Kadim Dostum” adlı dizide Deniz karakterini canlandırdı.Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde “Mahfiruze Sultan” karakterini canlandırmıştır.

Bir önceki yazımız olan Arıza 26. bölüm izle tek parça! Arıza son bölüm full izle! başlıklı makalemizde arıza 14 mart 2021, arıza 26. bölüm tek parça ve arıza 26. bölüm tek parça full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.