Genel Blog

Arıza final yapıyor… Arıza neden final yaptı, bitti mi? Ariza final bölümünde neler yaşandı?

53

Arıza final yapıyor... Arıza neden final yaptı, bitti mi? Ariza final bölümünde neler yaşandı?

SHOW TV’nin sevilen dizisi Arıza final kararı aldı. Arıza dizisi 11 Nisan 2021 Pazar akşamı son bölümüyle ekrana geldi. Çoğu izleyici Arıza dizisi niçin final yaptı? sorusunun yanıtını araştırıyor. İşte Arıza final kararıyla ilgili bilgiler…

Arıza niçin final yaptı?

Arıza dizisinin neden final yaptığı az önce açıklanmadı. Konuyla ilgili bir devlete ait tanımlama yapılmadı. 

Arıza’nın final bölümünde neler yaşandı?

Bu son savaş için silahlar kuşanılırken Ali Rıza, yaşaması için bir sebebi daha olduğunu öğrenecektir.
Ali Rıza bunca zamanıdır arkadaş bildiği Muzaffer ile karşısında karşıya gelmiştir. Burak ise uğradıkları hakim yüzünden hayalini kurduğu güce kavuşamamanın düş kırıklığını yaşamaktadır. Bu baskında keza, verdikleri kayıpların yanı sıra can yoldaşı Fiko da ağır yaralanmıştır.

Burak ve Muzaffer, depodan çalınan paraların izini sürmenin bir yolunu bulurlar.

Haşmet ve Ali Rıza ise bu savaşı kökünden bitirmenin planlarını yaparken Halide başlarına bir şey gelirse diye endişelenmektedir. Diğer Taraftan Halide’nin Ali Rıza’ya söylemesi gereken çok önemli bir haberi vardır. Bu son savaş için silahlar kuşanılırken Ali Rıza, yaşaması için bir sebebi daha olduğunu öğrenecektir.

Bir önceki yazımız olan Arıza 30. bölüm izle! Arıza son bölüm tek parça izle! Arıza final bölüm full izle! başlıklı makalemizde arıza, arıza 30. bölüm izle ve arıza final izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.