Genel Blog

Arka Sokaklar 577. bölüm full izleme linki! Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle! Arka Sokaklar 578. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

553

Arka Sokaklar 577. bölüm full izleme linki! Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle! Arka Sokaklar 578. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D’nin en eski ve uzun soluklu dizisi dizisi Arkadaki Sokaklar bu akşam 577. yeni bölümüyle ekranlarda oldu. Son bölümü büyük coşku yaratan Arka Sokaklar dizisini izleyenler yeni bölümü merakla bekliyor. Arkadaki Sokaklar konusu ve oyuncuları ile çok beğeniliyor. İşte, Arkadaki Sokaklar 577. birim full izleme linki! Arkadaki Sokaklar son birim tek parça full izle! Peki, Arka Sokaklar 578. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ARKA SOKAKLAR 578. BIRIM FRAGMANI İZLEMEK ÇİN TIKLAYINIZ…

ARKADAKI SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

ARKADAKI SOKAKLAR SON BIRIM FULL KESİNTİSİZ İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

Arkadaki Sokaklar 578. Bölüm fragmanı yayınlandı! Ali, ailesini gözetmek için üstüne atılan iftirayı kabul ediyor ve tutuklanarak cezaevine gönderiliyor!

Servet, bilendiği ekip elemanlarına saldırılarını sürdürmektedir. Bu sefer Rıza Babanın ailesi hedeftir. Ali ile eşi Pınar’a ait iki taraflı hesaba yüklüce para aktaran Mal Varlığı, rüşvet kumpası ile ekibi şoke eder. Ali ve Pınar gözaltına alınır. Rıza Baba eli, kolu tabi olayı çözmeye çalışırken ikinci bir şok yaşar. Ali, eşini kurtarmak için tüm suçlamaları kabul eder. Pınar’ı bu savaştan uzakta yetişmek için geri dönülmesi güç bir karar almıştır.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

Bir önceki yazımız olan TV8 Kırmızı Oda 24. bölüm izleme linki! Kırmızı Oda son bölüm full izleme linki! TV8 Kırmızı Oda 25. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? başlıklı makalemizde kırmızı oda ve kırmızı oda 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.