Genel Blog

Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı

25

Arka Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı

Her Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan Arkadaki Sokaklar dizisi uzun süredir seyircisiyle birlikte. İlk olarak 2006 yılında yayınlanmaya başlayan Arka Sokaklar, uzun süre hayatta kalmayı başaran nadir dizilerden birisi oldu. Kısa sürede başarısını ispatlayan Arka Sokaklar ekibi sadece polisiye bir dizi olarak yok bununla beraber da kocaman bir aile olarak ekranlarda olmaya devam ediyor.

Koskoca bir kent ve o şehrin kahramanları… Arka Sokaklar, İstanbul Asayiş Şube’de görevlendirilen bir ekibin hikayesini anlatıyor. zaman zaman hüzünlendiren bir hikaye olsa da çoğu süre koca iyi kalpli polislerimizin başarısını gözler önüne serer. Ekibin babası olarak tanıdık Rıza Baba, tekrar tekrar yol bildiren birey olacaktır. Her türlü sevince ve zorluklara birlikte göğüs gereceklerdir. zaman zaman Arkadaki Sokaklar ekibine veda edenler olsa da dizi, hiçbir zaman bütünlüğünü kaybetmeyerek seyircisini her bölümde hoşnut etmeyi başardı.

Sevilen dizi Arkadaki Sokaklar ekibinde, Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, Yüksek Dağ Korkmaz, Açlık Çınar, Nazlı Tosunoğlu, İpek Yaylacıoğlu Ressam, Hülya Kalebayır Çelik, Merve Oflaz, Can Başak, Boğaç Aksoy, Başak Atıcı, Kerimhan Duman, Manolya Aşık, Yüsra Geyik, Övünç Bay, Furkan Göksel, Tunç Oğuz, Beste Seyhan Şamcı, Melisa Şalgam,  Efe Günay, Kaan Yumuşak Başlı gibi isimler yer almaktadır.

Arkadaki Sokaklar karakterleri

Rıza Asilzade (Başarı Ergin); Arkadaki Sokaklar dizisinin babası Rıza Baba, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube güvenlik amiridir. Ekibin yönetmeni konumundaki Rıza Baba, mesleği ve ailesi için nefes almaktadır.

Mesut Güneri (Şevket Çoruh); Arka Sokaklar ekibinin manâlı komiserlerinden birisi. Daha önce Doğu görevinde yer alan Mesut komiser, oğlu Tunç ile engebeli bir yaşamda mücadele etmektedir. Ekipte oldukça seilen kişiler aralarında yer alan Mesut, mesleğinde çk fazla sert bir polis olarak tanınır.

Hüsnü Çoban(Serbest Ozan); Arka Sokaklar ekibinin en eski komiserlerden birisi. Sevecen kişiliğiyle uyarı çeken Hüsnü komiser, beş çocuğu ve eşi Suat ile geçinmeye çalışmaktadır. Hüsnü Çoban’ın bir türlü aksikler peşini bırakmaz. Her şeye karşın çocukları için hiçbir vakit yılmayacaktır.

Ali Akdoğan(Alp Korkmaz); Ekibin genç komiserlerinden Ali, Rıza babanın kızı ile evlenir. Ekipte bariz nişancı olarak görevlendirilir.

Selin Koçoğlu(Oya Okar); Arkadaki Sokaklar ekibinin başarılı ve hoş komiserlerinden birisi.

Nazike(Nazlı Tosunoğlu); Nazike, Hüsnü Çoban’ın tatlı belası. Suat’ın teyzesi olan ve benzer evde yaşayan Nazike, zaman zaman Hüsnü Çoban’ı çileden çıkarsa da ailenin vazgeçilmezidir.

Pınar Soylu(İpek Yaylacıoğlu); Rıza Baba’nın hoş kızı. Rıza Baba’nın ekibinden Ali’ye aşık olur ve evlenirler. Evliliklerinden bir çocukları vardır.

Zeliha Çoban(Yüsra Geyik); Hüsnü Çoban’ın büyük kızı. Hemen Hemen dizide çoğalan Zeliha, keza güzelliğiyle keza de karakteriyle uyarı çekiyor.

Tekin Çoban(Onur Bay) ve Metin Çoban(Furkan Göksel); Hüsnü Çoban’ın oğulları.

Arkadaki Sokaklar 578. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar, yeni bölümü ile 19 Şubat Cuma 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde payitaht abdülhamid 12 şubat 2021, payitaht abdülhamid 139. bölüm tek parça ve payitaht abdülhamid 19 şubat 2021 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.