Genel Blog

Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 578. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları!

17

Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 578. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları!

Kanal D’nin yeni dizisi Arkadaki Sokaklar canlı izle! Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arkadaki Sokaklar konusu ne? Arkadaki Sokaklar oyuncu kadrosunda kimler var?

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arkadaki Sokaklar 578. Bölüm Fragmanı yayında! Ekip, muzafferin lekeli yanını görüyor!

Takım, kumar oynatıldığını öğrendikleri mekana sıcacık bir operasyon düzenler. Bu mekanda sürpriz bir kişi daha vardır: Terör Şube Komiseri Muzaffer. Muzaffer’in kumar sevdası onu ekibimizin eline düşürür. Muzaffer, mekanı korumak için yüklü bir miktar parayı haraç ister. Mekan sahibinin kabul ettiği haraç verildiği sırada ekibimiz Muzafferi kıskıvrak yakalamayı başarır. Muzaffer, sorguda bülbül gibi şakımaya başlar. Servet Amcanın kirli işleri ile ilgili bilgiler verir.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKADAKI SOKAKLAR YENİ BIRIM CANLI İZLE…

Arka Sokaklar 578. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 578. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları!

ARKA SOKAKLAR 579. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar 579. birim fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden daha sonra yayınlanması bekleniyor.

ARKA SOKAKLAR 578. BÖLÜM FRAGMANI İZLE…

Arka Sokaklar 578. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 578. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları!

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

12 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 577. Bölümde Mal Varlığı Amca, yolunda büyük engel olan Mesut’a kumpas kurarak, gözaltına alınmasını sağlıyor!

Mal Varlığı, ekibi zorda bırakan fena planlarına devam eder. Sağ kolu olan Adem’i kullanarak Mesut’u hedefine koyar. Adem, köstebek olan terör şube komiseri Muzaffer’i kullanarak saldırılarına başlar. Önce Mesut’un arabasına uyuşturucu koyarlar. Bu kumpası bertaraf eden ekibimiz ikinci bir şok hücum ile karşı karşıya kalır. Takım, Servet’e ulaşmanın yolu olarak gördükleri Adem’i yakalama planı yaparken tuzağın içine çekilir. Adem hakkında data almaya çalıştıkları eski bir mahkumun tamirhanesine dışarı giden Mesut onu dükkanını yakmakla tehdit eder. Mesut’un amacı, korkutarak ağızından veri almaktır. Mesut’un bilmediği ise, adamın bu anları telefona kaydetmesidir. Adem adamı öldürüp dükkanını yakarak Mesut2un üstüne suçu bir el bombası gibi bırakır. Servet Amcanın hazır askeri Muzaffer, vakit kaybetmeden Mesut’un tehdit görüntüleri ile savcılıktan gözaltı kararı çıkartır. Mesut, herkesin gözleri önünde gözaltına alınır.

Arkadaki Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR SON BIRIM İZLE…

Arka Sokaklar 578. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 578. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları!

ARKA SOKAKLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Arkadaki Sokaklar bu akşam 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ARKADAKI SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Başarı Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Serbest Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Övünç), Yüksek Dağ Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Evren (Suat),Açlık Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ülkü), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Övünç Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Maksat Bayrak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Açık Fikirli (Fatih), Ilginç Kont

Bir önceki yazımız olan Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 578. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde arka sokaklar canlı, arka sokaklar canlı izle ve arka sokaklar canlı yayın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.