Genel Blog

Arka Sokaklar 581. bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm full izle!

1.071

Arka Sokaklar 581. bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm full izle!

Arkadaki Sokaklar’ın 581. bölümünde; Medar, Emire’nin ölümünden Mesut’u sorumluluk sahibi tutmaktadır. Emire’nin mezar taşına intikam planını anlatan bir video bırakır. Kontrolden çıkan Medar emniyet binasının çok yakınana dek girer. Ekibimiz çok büyük bir tehlikeyle burun burunadır… Peki ama Arkadaki Sokaklar 581. bölüm nasıl izlenir?

Arka Sokaklar 581. birim izle

Mesut, Medar olayından daha sonra 2-3 gün kafa tatiline gönderilir. Selin’e sürpriz yapıp beraber gitmeyi planlamaktadır. Bu sırada Mesut, Halis vakasını ondan sakladıklarını öğrenir ve fazla bozulur. Selin’le gerilirler. Mesut tek başına basıp gider. Selin aynı zamanlı olarak Giray operasyonundadır. Operasyon ardından Mesut ile yaşadığı şart içine sinmez. Tunç ile iki taraflı alıştırma yapıp Mesut’un kaldığı yeri bulurlar. Selin, soluğu Mesut’un yanına alır…

Ekibimiz hızlı katil olduğundan şüphelendiği Giray’ın peşindedir. Giray’ın evine giderler; oysa Giray, ardında hiç bir açık bırakmadığı gibi, annesi Nevbahar Pamiroğlu kadar da korunmaktadır. Nevbahar’ın evine dışarı giden ekibin içinde Selin komiser de vardır. Selin, bütün Giray’ın tipidir. Giray, Selin’i görür ve hedefine alır. Ekibimizin şimdilik eli kolu emrindeki gibi dursa da Giray’ın zaafları olayların akışının çabucak değişmesine neden olacaktır. Bu durumdan Nevbahar’da memnun değildir ve apar topar oğlunu yurt dışına göndermeye çalışır. Giray ise, giderayak büyük bir şamata koparmanın planlarını yapar. Cinayetlerine bir yenisini daha eklemek üzeredir.

Hüsnü, ailesinden de tasdik alınca Esra’ya evlilik teklif etmeye karar verir. Kredi kartını Nazike’ye verir. Zeliha ile beraber güzel bir yüzük almalarını ister. Nazike ile Esra kuyumcuda karşılaşınca işler karışır…

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda Recai kimdir, gerçek adı nedir? Gökhan Yıkılkan hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kırmızı oda nazlı ve recai full izle, kırmızı oda recai ve kırmızı oda recai oynayan kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.