Genel Blog

Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 584. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları!

36

Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 584. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları!

Arka Sokaklar'daki bir sahne avukatları ayağa kaldırdı! 70 baro başkanı diziyi RTÜK'e şikayet ettiArka Sokaklar’daki bir sahne avukatları ayağa kaldırdı! 70 baro başkanı diziyi RTÜK’e şikayet etti

Kanal D’nin yeni dizisi Arkadaki Sokaklar canlı izle! Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Arkadaki Sokaklar 585. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Arkadaki Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ne? Arkadaki Sokaklar oyuncu kadrosunda kimler var?

ARKADAKI SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 584. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Giray ile Halis’in peşine düşüyor ve ikinci bir şokla karşı karşıya kalıyor!

Giray’ın, Zeliş’e verdiği hasar ilk önce Çoban Ailesi edinmek üzere ekibi derinden yaralıyor. Rıza Baba, bütün ekibi Giray ve Halis’in bulunması için seferber ediyor. Takım, mümkün adreslere baskınlar düzenliyor; lakin, Halis’in tuzaklarının içine düşüyor. Ekip, bombalı tuzaktan son anda kurtuluyor. Bu sırada Tekin, ablasının başına geleni kaldıramıyor ve kimsesiz hareket ediyor. Babasının silahını alarak Giray’ın peşine düşüyor. Kurduğu planı fark eden Giray, olay yerinde olan Zeliş’in bulunduğu arabayı kaçırmayı başarıyor. Zeliş, ikinci sefer sapık çabuk katil Giray’ın eline düşüyor.

ARKA SOKAKLAR YENİ BIRIM CANLI İZLE…

Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 584. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları!

ARKA SOKAKLAR 585. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arkadaki Sokaklar 585. birim fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonradan yayınlanması bekleniyor.

ARKA SOKAKLAR 584. BÖLÜM FRAGMANI İZLE…

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

26 Mart 2021 Cuma günü yayınlanan Arkadaki Sokaklar’ın 583. Bölümde ekip, Selin’in boğulma videosu ile dehşete düşüyor!

Takım, Giray’dan gelen videoyu izlemektedir. Bu videoda Giray’ın, Selin’i boğduğu görüntüler vardır. Mesut ve ekip bu anları nefret edilen şey içinde izlemektedir. Hemen Giray’ın peşine düşen ekibimiz, Selin’in cansız bedenini bulmak için de seferber olur. Kameralardan Selin’in kaçırıldığı minibüs bulunur. Araç, bir yol kenarında yakılmıştır ve içinde bir kadın cesedi vardır. Aracın yakınlarında da sarı saçlar bulunur. Ekip, Giray’ın annesi Nevbahar’ı tutuklayarak emniyete getirmeye çalışırken beğenilmeyen bir olay gerçekleşir. Nevbahar, adamlarınca kurtarılmaya çalışıldığı sırada eline geçirdiği silahı Hüsnü’ye doğrultur. Hüsnü, ondan önce davranarak silahını ateşler. Nevbahar, orada can verir. Bunu öğrenen Giray intikam yeminleri eder ve birincil fırsatta Hüsnü’yü ağır yaralayacak bir atak yapar.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE…

Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 584. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları!

ARKADAKI SOKAKLAR NE VAKIT BAŞLAYACAK?

Arkadaki Sokaklar bu akşam 26 Mart Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ARKADAKI SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Zafer Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Övünç), Alp Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Evren (Suat),Açlık Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Işık Halkası), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Iftihar Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Kasıt Sancak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Açık Fikirli (Fatih), Acayip Kont

Bir önceki yazımız olan Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 584. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde arka sokaklar canlı, arka sokaklar canlı izle ve arka sokaklar canlı yayın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.