Genel Blog

Arka Sokaklar 589. bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm full izle!

93

Arka Sokaklar 589. bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm full izle!

Kanal D’de her cuma ekrana gelen Arkadaki Sokaklar’ın 589. bölümü izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde neler yaşandı? İşte Arka Sokaklar 589. birim izle, Arka Sokaklar son bölüm full tek parça izle bilgileri…

Arka Sokaklar 589. birim izle 

Aycan ’ın kendi lekeli işleri için polisi kullanmasının cezası kesilmelidir. Merkeze gelen ihbar üzerine Aycan, Ezgi kadar tutuklanır. Ezgi ile Cemal, gelen intihar anonsu üstüne Selvi adındaki bir kızı intihardan kurtarır. Selvi, eski sevgilisi kadar korkutma edilmektedir ve kızın eski sevgilisi bulunmalıdır. Cemal ise, Selvi ’yi korumak adına evde kızın yanında olduğu sırada içtiği çaydan sonradan bayılır. Selvi, Cemal ’in baygın halde uygun olmayan görüntülerini kaydeder.

Esra, dükkanında bir adamın silahlı soygununa uğrar. Adam soygun sırasında panikler ve birkaç el alev eder. Mermilerden birinin Esra ’ya denk gelmesiyle yere yığılır. Olayın ekibimize ulaşması üstüne soyguncunun, Melik adında biri olduğu öğrenilir. Başta Hüsnü edinmek üzere emniyet kırmızı alarmdadır. Esra ’nın ise, hayati tehlikesi sürmektedir.

Pınar ile Ali ’nin ikilisinin arasındaki soğukluk devam etmektedir. Ali ’den mesleği ve ailesi arasında bir tercih yapmasını beklemektedir.

Engin ve Başak doğacak bebekleri için bir bakıcı bulurlar. Engin Müdür, Fatma ’yı etraflıca tahlil etmek ister.

Yoruma kapalı.