Genel Blog

Arka Sokaklar Aycan Kimdir? Arka Sokaklar Aycan gerçek adı ve dizileri

4.379

Arka Sokaklar Aycan Kimdir? Arka Sokaklar Aycan gerçek adı ve dizileri

Bilgiyo – Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi Arkadaki Sokaklar bu akşam 588. yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin son bölümde Ezgi’yi kullanarak ekip üyelerini kandıran Arkadaki Sokaklar Aycan kimdir, hakiki adı ne? Arka Sokaklar Korhan karakterini canlandıran oyuncunun ismi merak konusu oldu. İşte Arkadaki Sokaklar dizisinin son bölümünde ekibin uğraş içinde olacağı yeni kötü karakterler Arkadaki Sokaklar Aycan ve Korhan Kimdir? Reel Adı ve Dizileri hakkında bilgiler haber detayında sizlerle.

Kanal D`nin yayınlandığından beri iyi bir reyting bölge ve adından sık sık söz ettiren ve sevilen dizisi Arka Sokaklarda eski karakterler dek yeni karakterlerde kendilerinden oldukça laf ettiriyor ve beğeniliyor. Peki, Arkadaki Sokaklar Aycan kimdir? Arka Sokaklar Aycan Ayfer Korhan kimdir, gerçek adı ne? Arkadaki Sokaklar oyuncuları kimdir? İşte ayrıntı haberimizde…

ARKADAKI SOKAKLAR AYCAN AYFER KORHAN KİMDİR?

İlk defa dizi film sektöründe kamera karşısına geçen oyuncunun adı şu an bilinmemektedir. Başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken oyuncunun ilerleyen günlerde kadroya ismini yazdırması beklenmektedir.” Açıklaması yapılırsa da içten olabilir kendimce en azından haber başlığına dair bilgi olur.

ARKADAKI SOKAKLAR AYCAN KİMDİR?

Cemal, bakımlı görevle cezaevine giriyor ve deşifre oldu. Takım, uyuşturucu şebekesini bitirmek için operasyonlarını sıklaştırır. Hakan ve Cemal gizli görevle şebekenin içine sızarlar; ama, ikisi de deşifre olur. Hakan, Korhan’ın sağ kolu olan ikinci adamın deposunda kapana kısılır.

ARKADAKI SOKAKLAR KORHAN KİMDİR?

Takım, son anda yetişerek Hakan’ı kurtarmayı başarır. Cemal ise, cezaevine girerek Korhan’a yakın pozisyonda operasyona devam eder. Korhan, eşi Aycan ile telefonda görüntülü konuşunca Cemal deşifre olur. Korhan ve adamlarından seri davranan Cemal, cebinden çıkardığı bıçakla Korhan’ı rehin alır. Cemal, Hakan değin şanslı değildir; çünkü, içeride uyuşturucu şebekesinin adamlarının arasında kalmıştır.

Yoruma kapalı.