Genel Blog

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 577. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

62

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 577. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin yeni dizisi bugün ekranlara geliyor. Arka Sokaklar 578. bölüm fragmanı yayınlandı mı araştırılıyor. Peki, Arkadaki Sokaklar 577. bölümde neler olacak? Arka Sokaklar yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 578. bölüm fragmanı ne vakit çıkacak?

ARKA SOKAKLAR YENİ BIRIM CANLI İZLE!

ARKADAKI SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 577. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Mesut’a büyük bir kumpas kuruluyor!

Amca lakaplı suç örgütü lideri Servet, ekibin operasyonlarından dolayı sıkışmış durumdadır. Benekli oyunlarla ekibin üzerine gitgide artarak kuytu bir nefes almaya çalışmaktadır. Bu uğurda ilk olarak Arif Müdüre şantaj videosuyla saldırıp onu ekarte etmeyi başarmıştır. Sırada ağır top olan Mesut vardır. İçerideki adamı olan Terör Şube Komiseri olan Muzaffer’i kullanarak, Mesut’u gözaltına aldırmayı başarır. Yakılan bir mekanda görüntüleri olan Mesut, organize kumpas ile suçlu gösterilmiştir. Mesut, sorgu sırasında Muzaffer’in gerçekleştirmek istediğini anlar ve öfkeden gözü dönmüş bir şekilde ona saldırır.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR 578. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar 578. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden daha sonra yayınlanması bekleniyor.

Arka Sokaklar canlı izle! Kanal D Arka Sokaklar 577. yeni bölüm canlı izle! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

5 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanan Arkadaki Sokaklar’ın 576. Bölümde takım, kendilerine şantaj yapan Mal Varlığı Amcaya büyük darbe indiriyor!

Mal Varlığı Amca, arkasında olan ekibi dize getirebilmek için kumpaslar kurmaya başlar. İlk hamle olarak Arif Müdürü kullanır. Arif Müdür ile bir kadının görüntüleri üzerinden Rıza Babayı ve ekibini yolundan çekmeyi umutlar. Rıza Baba ve ekip, bu şantaja ayakkabı bırakacak yürekte olmadıklarını yaptıkları sıcacık operasyonlarla Mal Varlığı Amcaya gösterirler. Emniyette, Mal Varlığı’e çalışan birisi olduğunu düşünerek tüm operasyonları dar yapan ekibimiz, silah kaçakçılığıyla ilgili yaptıkları son operasyonla Amcayı fazla kızdırırlar. Servet, bunun acısını Arif Müdürün görüntülerini sosyal medyaya sızdırarak gösterir; lakin Rıza Baba ve ekip, bu duruma karşısında tedbir almışlardır. Köşeye sıkıştığını görebilen Mal Varlığı ise, ikinci hamlesini yapar. Terör Şubedeki köstebeği Komiser Muzaffer’i kullanarak Mesut’a kumpas kurmaya başlar.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR NE VAKIT BAŞLAYACAK?

Arkadaki Sokaklar bu akşam 12 Şubat Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ARKADAKI SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Galibiyet Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Hür Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Övünç), Yüksek Dağ Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Âlem (Suat),Istek Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ülkü), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Iftihar Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Maksat Sancak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Açık Fikirli (Fatih), Acayip Kont

Bir önceki yazımız olan Son Yaz 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son Yaz 7. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz konusu ve oyuncuları! başlıklı makalemizde ankara, istanbul ve izmir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.